Netflix aanbod Nederland – zoeken op titel, genre, iMDB-cijfer en meer!

Wil je het Netflix aanbod van Netflix NL in een handige tabel zien? Zoeken op IMDb-cijfer, genre, jaar en titel? Bekijk dan onze tabel. Je vindt hem als je een beetje naar beneden scrollt. Oh, en met onze wekelijkse tips, die we elke week schrijven, heb je altijd iets te kijken op Netflix NL. Dus ben je benieuwd naar het actuele Netflix aanbod Nederland en weet je vaak niet wat je moet kijken? Dan zal je erg blij worden van onze site Wij Kijken Netflix.

Netflix aanbod weekoverzichten met tips

Naast onze tabel met het hele aanbod, die je hieronder kunt zien, schrijven we elke week namelijk ook een Netflix aanbod artikel met daarin alle nieuwe series en films die de afgelopen 7 dagen op Netflix zijn gekomen. Daaruit selecteren we ook een paar titels om zo de krenten voor je uit de Netflixpap te halen. Dan hoef jij dat niet meer te doen. Handig!

Netflix aanbod Nederland tabel

TitelGenreJaariMDBDatum toevoeging
Chocolate City: Vegas StripDrama20176.42017-08-12
Pray for RainDrama20174.62017-08-12
Splitting Up Together (aka Bedre skilt end aldrig) (1 seizoen)Komedie, Drama20167.52017-08-12
Cast AwayAvontuur, Drama20007.72017-08-12
Chelsea (seizoen 1 + 16 afleveringen seizoen 2)Talkshow20177.02017-08-11
Chesapeake Shores (1 seizoen + 1 aflevering seizoen 2)Drama, Familieserie20177.92017-08-11
HOME: Avonturen met Tip & Oh (3 seizoenen)Animatie, Komedie20166.32017-08-11
True en het Regenboogrijk (1 seizoen)Animatie, Kinderserie201702017-08-11
NakedKomedie20175.12017-08-11
Atypical (1 seizoen)Komedie, Drama20178.42017-08-11
Diáro de um Exorcista – ZeroHorror, Thriller20166.32017-08-10
The SaintActie, Avontuur20174.72017-08-10
Rick and Morty (2 seizoenen + 2 aflevering seizoen 3)Animatie, Komedie20179.32017-08-09
Shooter (seizoen 1 + 4 aflevering seizoen 2)Actie, Drama20177.82017-08-09
Black Site DeltaActie20174.02017-08-09
Denis Leary: No Cure For CancerCabaret19927.82017-08-09
Tenkai Knights (1 seizoen)Anime, Actie20137.12017-08-09
Shadowhunters: Mortal Instruments (seizoen 1 + 19 afleveringen seizoen 2)Actie, Fantasie20176.42017-08-08
The RoommateHorror, Thriller20114.92017-08-08
Nat King Cole: Afraid of the DarkDocumentaire, Muziek20147.32017-08-08
The UntouchablesMisdaad, Thriller19877.92017-08-08
Steve JobsBiografie, Drama20157.22017-08-08
ShooterActie, Misdaad20077.22017-08-07
The Black RoomHorror20163.72017-08-07
InvincibleBiografie, Sport20067.12017-08-07
Orphan Black (4 seizoenen + 9 afleveringen seizoen 5)Actie, Sci-Fi20178.42017-08-06
Mean GirlsKomedie20047.02017-08-05
Mean Girls 2Komedie20114.22017-08-05
Saving Private RyanDrama, Oorlog19988.62017-08-05
Top GunActie, Drama19866.92017-08-05
Vaiana (aka Moana)Animatie, Avontuur20167.72017-08-05
IcarusDocumentaire, Thriller20178.32017-08-04
Jago: A Life UnderwaterDocumentaire20158.22017-08-04
The Best of MeDrama, Romantiek20146.72017-08-04
Voltron: Legendary Defender 3 seizoenen)Animatie, Avontuur20168.32017-08-04
Wet Hot American Summer: Ten Years Later (1 seizoen)Komedie201702017-08-04
All Hallow's EveFamiliefilm, Fantasie20166.22017-08-03
El Guardián InvisibleThriller20175.82017-08-03
Raising the BarFamiliefilm, Sport20166.42017-08-03
Jab We MetKomedie, Romantiek20078.02017-08-02
The Care Bears MovieAnimatie, Avontuur19855.62017-08-02
Velvet (4 seizoenen)Drama, Historie20168.22017-08-02
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyKomedie20047.22017-08-01
Annabelle Hooper And The Ghosts of NantucketAvontuur, Familiefilm20165.52017-08-01
Annie HallKomedie, Romantiek19778.12017-08-01
AsokaActie, Drama20016.72017-08-01
AWAKE, A Dream From Standing RockDocumentaire20178.02017-08-01
Below Her MouthDrama20165.62017-08-01
Boyka: Undisputed IVActie20167.22017-08-01
Bruno and Boots: Go Jump in the PoolFamiliefilm20167.12017-08-01
ChaahatDrama19965.42017-08-01
ChamatkarKomedie19926.72017-08-01
Eagles of Death Metal: Nos AmisDocumentaire, Muziek20178.22017-08-01
Empire of the Tsars (1 seizoen)Documentaire, Historie20168.02017-08-01
English Babu Desi MemKomedie19964.82017-08-01
Everyday Miracles (1 seizoen)Documentaire20147.22017-08-01
Inspector Gadget (2 seizoenen)Animatie, Actie20164.82017-08-01
Jessica Darling’s It ListFamiliefilm20165.92017-08-01
Kabhi Haan Kabhi NaaKomedie19948.02017-08-01
Maya MemsaabDrama19925.72017-08-01
Maz Jobrani: ImmigrantCabaret20176.62017-08-01
Nurses Who Kill (1 seizoen)Documentaire20167.12017-08-01
Oh Darling Yeh Hai IndiaKomedie19954.42017-08-01
One 2 Ka 4Actie20015.52017-08-01
Opening NightKomedie, Musical20166.82017-08-01
Penn & Teller (2 seizoenen)Reality20166.92017-08-01
Ram JaaneDrama19955.52017-08-01
Savage DogActie, Drama20174.82017-08-01
Stranger (1 seizoen)Drama, Thriller20179.12017-08-01
The Beginning and End of the Universe (1 seizoen)Documentaire20168.42017-08-01
The Blind Christ (aka El Cristo ciego)Drama20166.22017-08-01
The BombDocumentaire, Short20166.82017-08-01
The Danish GirlBiografie, Romantiek20157.12017-08-01
The Music of StrangersDocumentaire, Muziek20157.72017-08-01
The SessionsKomedie20127.22017-08-01
The TransporterActie20026.82017-08-01
The Women Who Kill LionsDocumentaire20165.62017-08-01
Under Arrest (6 seizoenen)Documentaire, Misdaad20167.82017-08-01
The Parent TrapAvontuur, Komedie19986.52017-07-31
The Parent TrapKomedie, Familiefilm19617.12017-07-31
AmarDrama, Romantiek20175.12017-07-29
Beyond BordersDrama20036.52017-07-28
Daughters of Destiny (1 seizoen)Documentaire20178.82017-07-28
De Avonturen van de Gelaarsde Kat (5 seizoenen)Animatie, Familieserie20176.92017-07-28
The Incredible Jessica JamesKomedie20176.32017-07-28
City of Tiny LightsMisdaad, Thriller20165.62017-07-26
Joe Mande’s Award-Winning Comedy SpecialCabaret20175.92017-07-25
I Called Him MorganDocumentaire, Muziek20167.32017-07-24
Meet the RobinsonsAnimatie, Avontuur20076.92017-07-24
American BeautyDrama, Romantiek19998.42017-07-22
Kibaoh Klashers (1 seizoen)Animatie, Avontuur201702017-07-22
Backstage (1 seizoen)Drama20167.02017-07-21
De hopeloze Heks (1 seizoen)Kinderserie, Fantasie201702017-07-21
Last Chance U (2 seizoenen)Documentaire, Sport20178.52017-07-21
Ozark (seizoen 1)Misdaad, Thriller20178.72017-07-21
Steins:Gate (1 seizoenen)Anime, Komedie20118.82017-07-21
CollateralMisdaad, Thriller20047.62017-07-20
Demon InsideHorror20135.02017-07-20
Eagle EyeActie, Mysterie20086.62017-07-20
Friday the 13thHorror20095.62017-07-20
Handsome DevilKomedie20167.32017-07-20
Jackass 2.5Documentaire, Komedie20076.52017-07-20
Shutter IslandMysterie, Thriller20108.12017-07-20
Spiderwick ChroniclesAvontuur, Fantasie20086.62017-07-20
The Most Beautiful Hands of Delhi (1 seizoen)Komedie, Drama20176.72017-07-20
The RingHorror, Mysterie20027.12017-07-20
Imba Means SingDocumentaire, Muziek20158.12017-07-19
The Hunger Games: Mockingjay Part 1Actie, Avontuur20146.72017-07-19
Aditi Mittal: Things They Wouldn’t Let Me SayCabaret20174.22017-07-18
Ari Shaffir: Double Negative (1 seizoen)Cabaret20177.22017-07-18
Er Ist Wieder DaKomedie20157.12017-07-18
Fittest on Earth: A Decade of FitnessDocumentaire20177.32017-07-17
George of the JungleAvontuur, Komedie19975.42017-07-17
George of the Jungle 2Avontuur, Komedie20033.32017-07-17
Incerta glòriaDrama20176.82017-07-17
The WalkAvontuur, Biografie20157.32017-07-17
El Candidato (aka The Candidate)Komedie, Drama20166.52017-07-15
InnsaeiDocumentaire20167.22017-07-15
Mar de Plástico (2 seizoenen)Thriller20167.12017-07-15
Real Rob (1 seizoen)Komedie20156.62017-07-15
Sherlock (4 seizoenen + kerstspecial)Misdaad, Mysterie20149.22017-07-15
Skin Wars (2 seizoenen)Reality20147.32017-07-15
That Girl in Yellow BootsMisdaad, Drama20106.72017-07-15
West Coast Customs (4 seizoenen)Reality20116.42017-07-15
Buddy Thunderstruck: De MisschienstapelAnimatie, Short201702017-07-14
Capo (1 seizoen)Thriller201602017-07-14
Chasing CoralDocumentaire, Natuur20178.42017-07-14
Friends From College (1 seizoen)Komedie20176.72017-07-14
To the BoneKomedie, Drama20177.42017-07-14
Z Nation (2 seizoenen)Actie, Drama20146.72017-07-14
Real Detective (2 seizoenen)Documentaire, Misdaad20167.92017-07-12
The TouristActie, Misdaad20106.02017-07-12
Gabriel Iglesias Presents The Gentleman Jerry RochaCabaret20156.72017-07-11
Brasserie ValentijnKomedie, Romantiek20165.02017-07-10
Cirque du Soleil – Luna Petunia (2 seizoenen)Animatie, Kinderserie20166.82017-07-10
Hotel Transsylvanië 2Animatie, Komedie20156.72017-07-10
Saving Mr. BanksBiografie, Komedie20137.52017-07-10
Doctor StrangeActie, Fantasie20167.62017-07-08
Castlevania (1 seizoen)Anime, Avontuur20178.52017-07-07
De Zwanenprinses en het Geheim van het KasteelAnimatie, Familiefilm19975.82017-07-07
Degrassi: Next Class (4 seizoenen)Drama, Romantiek20167.22017-07-07
Het begin van de Croods (aka Dawn of the Croods (4 seizoenen)Animatie, Komedie20156.12017-07-07
Open Season 3Animatie, Avontuur20105.22017-07-07
Take MeKomedie, Misdaad20176.02017-07-07
Barbie Life in the Dreamhouse (seizoen 1)Animatie, Kinderserie20127.42017-07-06
Mannenharten 2Komedie, Romantiek20155.72017-07-06
Motu Patlu: King of Kings (aka Koning der KoningenAnimatie, Familiefilm20168.02017-07-06
Speech & DebateKomedie, Drama20176.12017-07-06
Vegas BabyDocumentaire20167.72017-07-06
I'll See You in My DreamsKomedie, Romantiek20156.72017-07-04
Intersection (aka Kördügüm) (3 seizoenen)Drama20166.52017-07-04
The Standups (1 seizoen)Cabaret20176.82017-07-04
Extraordinary: the Stan Romanek StoryDocumentaire, Sci-Fi20174.82017-07-03
Freaky FridayKomedie, Fantasie19766.32017-07-03
Freaky FridayKomedie, Fantasie20036.12017-07-03
Pretty Little Liars (7 seizoenen)Drama, Romantiek20177.82017-07-02
RuPaul's Drag Race (seizoen 7 en 8)Game-show, Reality20168.22017-07-02
10 Jours en orKomedie, Drama20125.32017-07-01
Ajab Prem Ki Ghazab KahaniKomedie20096.32017-07-01
Albion: The Enchanted StallionAvontuur, Familiefilm20164.82017-07-01
Ankhon DekhiKomedie, Drama20138.12017-07-01
Archer (8 seizoenen)Animatie, Actie20158.82017-07-01
Bheja Fry 2Komedie20114.72017-07-01
ContratiempoMisdaad, Mysterie20168.02017-07-01
Dashavater: Every Era Has a HeroAnimatie, Familiefilm20087.72017-07-01
Dedh IshqiyaKomedie, Romantiek20147.22017-07-01
GabrielaDrama, Romantiek19836.42017-07-01
GivenDocumentaire, Avontuur20168.12017-07-01
Hans Teeuwen: Real RancourCabaret201602017-07-01
Hector and the Search for HappinessAvontuur, Komedie20147.02017-07-01
Hostages (2 seizoenen)Drama, Thriller20136.82017-07-01
HunterrrKomedie, Romantiek20157.02017-07-01
I Know Who Killed MeMysterie, Thriller20073.62017-07-01
IshqiyaKomedie, Drama20107.42017-07-01
Keep QuietDocumentaire20166.62017-07-01
Killjoys (1 seizoen)Actie, Sci-Fi20157.22017-07-01
Liar’s DiceDrama20137.02017-07-01
LifeforceHorror19856.12017-07-01
Limitless (seizoen 1)Komedie, Misdaad20157.82017-07-01
Mad Men (7 seizoenen)Drama20158.62017-07-01
Out of Thin AirDocumentaire20178.22017-07-01
Parental GuidanceKomedie, Familiefilm20126.12017-07-01
PlayersActie20124.02017-07-01
Reggie Yates’ Extreme (1 seizoen)Documentaire20177.52017-07-01
SarkarMisdaad, Drama20057.72017-07-01
SouthpawDrama, Sport20157.42017-07-01
Southside with YouBiografie, Drama20166.62017-07-01
StasisSci-Fi20173.82017-07-01
The Dirty PictureKomedie20116.72017-07-01
The Edge of LoveDrama, Romantiek20086.32017-07-01
The ProgramDrama, Sport20156.52017-07-01
The Tenth ManDrama20165.72017-07-01
The Truth is in the StarsDocumentaire201702017-07-01
Tik TokMisdaad, Mysterie20166.12017-07-01
Wallander (4 seizoenen)Misdaad, Mysterie20087.92017-07-01
Zip en Zap en het eiland van de kapiteinKomedie, Familiefilm20165.82017-07-01
Footprints: The Path of Your LifeDocumentaire20157.72017-06-30
Gypsy (1 seizoen)Drama, Thriller20177.02017-06-30
Legends (2 seizoenen)Actie, Misdaad20147.52017-06-30
Little Witch Academica (1 seizoen)Anime, Fantasie20178.12017-06-30
New Girl (5 seizoenen)Komedie20117.82017-06-30
Russell Brand: End of the Drugs WarDocumentaire20147.42017-06-30
Russell Brand: From Addiction to RecoveryDocumentaire20127.02017-06-30
The InternationalActie, Misdaad20096.52017-06-30
The Weekend MovieKomedie20165.62017-06-30
Tyrant (2 seizoenen)Actie, Drama20147.92017-06-30
Drunk WeddingKomedie20154.62017-06-29
Peaky Blinders (3 seizoenen)Misdaad, Drama20138.82017-06-29
OkjaActie, Avontuur20177.72017-06-28
The Originals (4 seizoenen)Drama, Fantasie20178.32017-06-28
BabelDrama20067.52017-06-27
Chris D'Elia Man on FireCabaret201702017-06-27
Jem and the HologramsDrama20154.12017-06-27
Ray Donovan (4 seizoenen)Misdaad, Drama20168.32017-06-27
I Am MichaelDrama20155.72017-06-26
KrampusHorror20156.22017-06-26
The Princess Diaries 2Komedie, Romantiek20015.72017-06-26
Big GameActie, Avontuur20145.42017-06-25
American AnarchistDocumentaire20165.92017-06-23
GLOW (seizoen 1)Komedie, Drama20178.32017-06-23
Nobody Speak: Trials of the Free PressDocumentaire20176.72017-06-23
You Get MeThriller20175.12017-06-23
AiyyaaKomedie, Romantiek20124.32017-06-22
Area 51Horror, Sci-Fi20154.22017-06-22
BokehDrama, Sci-Fi20174.72017-06-22
Fargo (3 seizoenen)Misdaad, Drama20179.02017-06-22
Free Rein (aka Vrije Teugels) (seizoen 1)Familieserie201702017-06-22
XXHorror20174.62017-06-22
Amar Akbar & TonyKomedie, Romantiek20155.72017-06-20
Better Call Saul (3 seizoenen)Misdaad, Drama20178.72017-06-20
Draft DayDrama, Sport20146.82017-06-20
Puss in Books (aka De Gelezen Kat - Gevangen in een Verhaal)Animatie, Short201702017-06-20
Rory Scovel Tries Stand-Up for the First TimeCabaret201702017-06-20
The Princess DiariesKomedie, Familiefilm20016.32017-06-19
Ricki and the FlashKomedie, Muziek20156.02017-06-17
Counterpunch (seizoen 1)Documentaire, Sport201702017-06-16
El Chapo (1 seizoen)Drama20178.02017-06-16
RaeesActie, Misdaad20177.22017-06-16
The Ranch (2 seizoenen)Komedie20177.12017-06-16
What the HealthDocumentaire20177.42017-06-16
World of Winx (2 seizoenen)Animatie, Komedie20177.02017-06-16
Bert Visscher: Stoffe JongensCabaret20098.02017-06-15
Gimme the LootKomedie, Misdaad20126.62017-06-15
Madras CafeActie, Drama20137.72017-06-15
Pete’s Dragon (aka Peter en de Draak)Avontuur, Fantasie20166.82017-06-15
Pyaar Ka Punchnama 2Komedie20157.42017-06-15
The Precipice GameThriller20165.82017-06-15
Wicked Flying MonkeysAnimatie, Fantasie20154.62017-06-15
You Me Her (2 seizoenen)Komedie, Romantiek20177.12017-06-15
Jochem Myjer - AdéhadéCabaret20047.92017-06-13
Jochem Myjer - De Rust ZelveCabaret20107.92017-06-13
Jochem Myjer - Even Geduld Aub!Cabaret20167.62017-06-13
Jochem Myjer - Yeeehaaa!Cabaret20067.92017-06-13
Oh, Hello on BroadwayCabaret20177.92017-06-13
Terrace House: Aloha State (3 seizoenen)Reality201702017-06-13
The Perfect GuyThriller20155.62017-06-13
My Favorite MartianKomedie, Sci-Fi19995.02017-06-12
Peter Pan: Return to Neverland (aka Terug naar nooitgedachtland)Animatie, Avontuur20025.82017-06-12
Supergirl (2 seizoenen)Actie, Avontuur20166.62017-06-12
Daughters of the DustDrama, Historie19916.42017-06-10
DC Legends of Tomorrow (2 seizoenen)Actie, Avontuur20167.02017-06-10
Man to Man (16 afleveringen seizoen 1)Actie, Thriller20177.92017-06-10
Nieve negra (aka Black Snow)Misdaad, Drama20176.32017-06-10
The Flash (2 seizoenen)Actie, Avontuur20158.12017-06-10
La luciérnaga (aka The Firefly)Drama, Fantasie20138.52017-06-09
My Only Love Song (1 seizoen)Fantasie, Romantiek2017672017-06-09
Orange Is the New Black (5 seizoenen)Komedie, Misdaad20158.32017-06-09
Shimmer LakeMisdaad, Mysterie2017622017-06-09
HypersomniaFantasie, Horror20165.32017-06-08
Disturbing the PeaceDocumentaire20168.22017-06-07
Suits (5 seizoenen)Komedie, Drama20138.72017-06-07
The Real Ghostbusters (5 seizoenen)Animatie, Actie19867.62017-06-07
Pyaar Ka PunchnamaKomedie, Romantiek20117.82017-06-06
Rick Gutierrez: I’m Not Mad, I’m Just a ParentCabaret20146.92017-06-06
Bombay TalkiesDrama20136.82017-06-05
Dharam Sankat MeinKomedie20156.32017-06-05
DrishyamMisdaad, Drama20158.42017-06-05
InkaarDrama, Romantiek20136.02017-06-05
KahaaniDrama, Thriller20128.22017-06-05
Mary KomBiografie, Sport20146.82017-06-05
O Roubo da Taca (aka Jules and Dolores)Komedie, Historie20166.92017-06-05
OMG: Oh My God!Komedie, Drama20128.22017-06-05
Peter PanAnimatie, Avontuur19537.32017-06-05
QueenAvontuur, Komedie20148.32017-06-05
ShaitanActie, Misdaad20117.32017-06-05
Special 26Misdaad, Drama20138.02017-06-05
Tanu Weds ManuKomedie, Romantiek20116.72017-06-05
The Wishing TreeDrama, Fantasie20177.82017-06-05
Yamla Pagla Deewana 2Actie, Komedie20133.42017-06-05
Top Boy (2 seizoenen)Misdaad, Thriller20118.22017-06-04
War RoomDrama20156.42017-06-04
Acapulco La vida vaKomedie, Drama20164.62017-06-03
HeadshotActie, Thriller20166.52017-06-03
CatfightKomedie20165.72017-06-02
Crashing (1 seizoen)Komedie20167.72017-06-02
Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the HoodKomedie, Misdaad19966.62017-06-02
Flaked (2 seizoenen)Komedie20177.32017-06-02
Gone Baby GoneMisdaad, Drama20077.72017-06-02
Los Ultimos de FilipinasDrama, Oorlog20166.32017-06-02
Lucid DreamSci-Fi, Thriller20176.12017-06-02
Michael Lost and FoundDocumentaire, Short20175.72017-06-02
Mr Selfridge (4 seizoenen)Drama20167.72017-06-02
Pulp FictionMisdaad, Drama19948.92017-06-02
Saving BanksyDocumentaire, Nieuws20176.72017-06-02
Sling BladeDrama19968.02017-06-02
The Boy in the Striped PyjamasDrama, Oorlog20087.82017-06-02
The Boys Are BackDrama20096.82017-06-02
1 NightDrama, Romantiek20165.72017-06-01
American UltraActie, Sci-Fi20156.12017-06-01
amor.com (aka Love.com)Komedie, Romantiek20176.42017-06-01
AnastasiaAnimatie, Avontuur19977.12017-06-01
Betting on ZeroDocumentaire20167.42017-06-01
Burlesque: Heart of the Glitter TribeDocumentaire20177.12017-06-01
Chitty Chitty Bang BangAvontuur, Fantasie19686.92017-06-01
De Brief voor de KoningAvontuur, Familiefilm20085.82017-06-01
El hombre de las mil caras (aka Smoke & Mirrors)Biografie, Thriller20167.12017-06-01
Forbidden GroundActie20134.82017-06-01
Gringo: The Dangerous Life of John McAfeeDocumentaire, Misdaad20166.72017-06-01
LensMysterie, Thriller20158.22017-06-01
Life, AnimatedDocumentaire, Drama20167.52017-06-01
Max PayneActie, Misdaad20085.42017-06-01
Party of Five (6 seizoenen)Drama, Familieserie19946.82017-06-01
RobocopActie, Sci-Fi19877.52017-06-01
Robocop 2Actie, Sci-Fi19905.72017-06-01
Robocop 3Actie, Sci-Fi19933.92017-06-01
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseKomedie20156.32017-06-01
Secrets of Althorp – The SpencersDocumentaire, Short20137.22017-06-01
Secrets of Scotland YardDocumentaire, Short20136.82017-06-01
Secrets of SelfridgesDocumentaire20147.42017-06-01
Secrets of Underground LondonDocumentaire, Short201402017-06-01
Secrets of WestminsterDocumentaire, Short20147.52017-06-01
SupermodelDrama20156.42017-06-01
The AlamoActie19606.92017-06-01
The Americans (4 seizoenen)Misdaad, Mysterie20168.32017-06-01
Tulen morsian (aka Bruid van de duivel)Drama, Historie20165.82017-06-01
Vrouwen uit de Voorstad (aka Vorstadtweiber) (2 seizoenen)Komedie20157.62017-06-01
FasterActie20106.52017-05-31
Queen of KatweBiografie, Drama20167.32017-05-31
TakersActie, Misdaad20106.22017-05-31
The Bounty HunterActie, Komedie20105.52017-05-31
F is for Family (2 seizoenen)Animatie, Komedie20158.02017-05-30
House of Cards (5 seizoenen)Drama20179.02017-05-30
Sarah Silverman: A Speck of DustCabaret20176.42017-05-30
Forever PureDocumentaire, Sport20167.52017-05-29
RangoonActie, Historie20175.92017-05-29
Summer MagicKomedie, Musical19637.12017-05-29
Treasure BuddiesKomedie, Familiefilm20124.72017-05-29
Bloodline (3 seizoenen)Drama, Thriller20158.22017-05-26
I Am Jane DoeDocumentaire20177.12017-05-26
Joshua: Teenager vs. SuperpowerDocumentaire20177.52017-05-26
Lone SurvivorActie, Oorlog20137.52017-05-26
War MachineKomedie, Oorlog20176.22017-05-26
Nowhere Boys (2 seizoenen)Avontuur, Sci-Fi20147.52017-05-25
Top Boy (1 seizoen)Misdaad, Thriller20118.22017-05-25
Designated Survivor (21 afleveringen seizoen 1)Drama, Thriller20168.02017-05-24
The VisitKomedie, Horror20156.22017-05-24
Hasan Minhaj: Homecoming KingCabaret20178.32017-05-23
In the Flesh (2 seizoenen)Drama, Horror20138.12017-05-23
Japanese Style OriginatorTalkshow200802017-05-23
The Next Karate KidActie, Drama19944.32017-05-23
Arrow (5 seizoenen)Actie, Avontuur20177.92017-05-22
Colombia: Wild MagicDocumentaire, Natuur20158.42017-05-22
The 100 (4 seizoenen)Mysterie, Sci-Fi20177.82017-05-22
The Mind of a Chef (4 seizoenen)Documentaire20128.22017-05-22
Treasure IslandAvontuur, Familiefilm19507.02017-05-22
Blame!Anime, Sci-Fi20177.32017-05-20
Gabriel Iglesias: Aloha FluffyCabaret20138.22017-05-20
Gabriel Iglesias: Hot and FluffyCabaret20078.12017-05-20
Gabriel Iglesias: I'm Not Fat... I'm FluffyCabaret20098.12017-05-20
Laerte-SeDocumentaire20177.62017-05-19
The Keepers (1 seizoen)Documentaire, Misdaad20178.32017-05-19
Unbreakable Kimmy Schmidt (3 seizoenen)Komedie20177.92017-05-19
Macron: les coulisses d’une victoireDocumentaire, Politiek20177.42017-05-18
Crimson PeakFantasie, Horror20156.62017-05-16
Ken Burns: The War (1 seizoen)Documentaire, Oorlog20079.12017-05-16
Tracy Morgan: Staying AliveCabaret20176.62017-05-16
Bodyguards: Secret Lives from the WatchtowerDocumentaire20166.42017-05-15
Bowie: The Man Who Changed the WorldDocumentaire, Muziek20166.72017-05-15
Les temoins (aka Witnesses) (2 seizoenen)Misdaad, Mysterie20157.22017-05-15
Lida BaarovaBiografie, Oorlog20165.02017-05-15
LovesongDrama20166.52017-05-15
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesActie, Avontuur20116.72017-05-15
Robin HoodAnimatie, Avontuur19737.62017-05-15
Sinatra: To Be FrankDocumentaire, Muziek20157.02017-05-15
Smash: Motorized MayhemDocumentaire, Sport20096.72017-05-15
The IntentMisdaad, Drama20163.42017-05-15
SatanicHorror20163.72017-05-14
Suite FrancaiseDrama, Oorlog20146.92017-05-14
SaharaAnimatie, Avontuur20175.52017-05-13
Utopia (2 seizoenen)Drama, Sci-Fi20148.52017-05-13
Anne with an E (1 seizoenDrama20178.42017-05-12
Get Me Roger StoneDocumentaire, Politiek20177.82017-05-12
Lang Leve Koning Julien: Verbannen (aka All Hail King Julien: Exiled) (1 seizoen)Animatie, Familieserie20178.72017-05-12
Master of None (2 seizoenen)Komedie20158.22017-05-12
MindhornKomedie20166.92017-05-12
Riverdale (seizoen 1)Misdaad, Mysterie20178.02017-05-12
Can Alzheimer’s Be Stopped?Documentaire, Short20167.32017-05-11
Iceman RebornDocumentaire, Short20167.52017-05-11
Moving Art (2 seizoenen)Documentaire, Natuur20158.32017-05-11
Wild WaysDocumentaire, Short20168.22017-05-11
El apostata (aka The Apostate)Komedie20156.02017-05-10
Lockup: First Timers (collectie verschillende seizoenen)Documentaire, Nieuws20157.92017-05-10
Norm Macdonald: Hitler’s DogCabaret20176.72017-05-10
Serra PeladaDrama, Western20137.02017-05-10
The Adventure ClubFamiliefilm20174.92017-05-10
Kramer vs KramerDrama19797.82017-05-09
DecantedDocumentaire20165.52017-05-08
Hunter GathererDrama20166.32017-05-08
National BirdDocumentaire20167.12017-05-08
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlActie, Avontuur20038.02017-05-08
LoveTrueDocumentaire20166.62017-05-07
De Gelukkige HuisvrouwDrama20106.72017-05-06
Hannibal RisingMisdaad, Thriller20076.22017-05-06
IroncladActie, Avontuur20116.22017-05-06
LOLKomedie, Romantiek20124.32017-05-06
Lord of WarMisdaad, Thriller20057.62017-05-06
MongolDrama20077.32017-05-06
OorlogsgeheimenDrama, Oorlog20147.12017-05-06
Out of ReachActie20044.02017-05-06
Spirit: Samen VrijAnimatie, Avontuur201702017-05-06
The Black Panthers: Vanguard of the RevolutionDocumentaire20157.22017-05-06
The Ghost WriterMysterie, Thriller20107.22017-05-06
The GreyThriller20126.82017-05-06
The Mars GenerationDocumentaire20177.22017-05-06
What to Expect When You’re ExpectingKomedie, Romantiek20125.72017-05-06
You're NextHorror, Thriller20116.52017-05-06
Elementary (4 seizoenen)Misdaad, Drama20127.92017-05-05
Handsome: A Netflix Mystery MovieKomedie, Mysterie20175.52017-05-05
Kazoops! (3 seizoenen)Animatie, Kinderserie201602017-05-05
Sense8 (2 seizoenen + Kerstspecial)Mysterie, Sci-Fi20158.42017-05-05
Wild CardActie20155.62017-05-05
AnthropoidDrama20167.22017-05-04
Maria Bamford: Old BabyCabaret20176.12017-05-04
Maya Angelou: And Still I RiseDocumentaire, Biografie20167.72017-05-04
Diving into the UnknownDocumentaire20167.22017-05-03
Gridiron GangDrama20066.92017-05-03
Les MiserablesMisdaad, Historie19987.52017-05-03
Defying the Nazis: The Sharps’ WarDocumentaire20167.32017-05-02
Harry Benson: Shoot FirstDocumentaire20167.32017-05-02
Hija de la laguna (aka Daughter of the Lake)Documentaire20167.72017-05-02
Modern Family (7 seizoenen)Komedie20168.52017-05-02
The SimilarsHorror20156.12017-05-02
A Yellow BirdDrama20166.42017-05-01
Abby SenDrama20156.32017-05-01
After Porn Ends 2Documentaire20174.92017-05-01
Anvil: The Story of AnvilDocumentaire, Drama20088.02017-05-01
Chalk It UpKomedie20165.22017-05-01
Crazy HeartDrama, Muziek20097.32017-05-01
Dallas Buyers ClubBiografie, Drama20138.02017-05-01
Danny CollinsDrama20157.02017-05-01
Deadliest TornadoesDocumentaire, Short20126.92017-05-01
EmbraceDocumentaire20166.92017-05-01
Empire StateActie20135.22017-05-01
FargoMisdaad, Drama19968.12017-05-01
Fire in the BloodDocumentaire, Historie20127.82017-05-01
Four Weddings and a FuneralKomedie, Romantiek19947.12017-05-01
HALO LegendsAnime, Sci-Fi20106.72017-05-01
He Even Has Your EyesDrama20166.32017-05-01
Heritage FallsDrama20167.32017-05-01
IrisThriller20166.02017-05-01
Ken Burns: Prohibition (1 seizoen)Documentaire, Historie20118.22017-05-01
LoevDrama20155.62017-05-01
Losing Sight of ShoreDocumentaire, Sport20178.12017-05-01
Lucia de B.Drama20147.12017-05-01
Margarita with a StrawDrama20147.32017-05-01
Moh Maya MoneyThriller20165.52017-05-01
NOVA: Building Pharaoh’s ChariotDocumentaire, Short20137.32017-05-01
NOVA: Cold Case JFKDocumentaire, Short20137.12017-05-01
NOVA: Ground Zero SupertowerDocumentaire, Short20137.12017-05-01
NOVA: Killer LandslidesDocumentaire20147.32017-05-01
NOVA: Manhunt – Boston BombersDocumentaire, Short20137.52017-05-01
NOVA: Megastorm AftermathDocumentaire, Short20136.82017-05-01
NOVA: Mind of a Rampage KillerDocumentaire, Short20136.22017-05-01
NOVA: Who Killed Lindbergh’s BabyDocumentaire, Short20136.82017-05-01
OldboyMysterie, Thriller20038.42017-05-01
Pirates of the Caribbean: At World’s EndActie, Avontuur20077.12017-05-01
Pirates of the Caribbean: Dead Man’s ChestActie, Avontuur20067.32017-05-01
Richard Pryor: IconDocumentaire, Short20146.62017-05-01
Secrets of ChatsworthDocumentaire, Short20137.82017-05-01
Secrets of Henry VIII’s PalaceDocumentaire, Short20137.32017-05-01
Secrets of Her Majesty’s Secret ServiceDocumentaire20146.72017-05-01
Secrets of Highclere CastleDocumentaire, Short20137.52017-05-01
Secrets of the Tower of LondonDocumentaire20137.42017-05-01
SnifferThriller20167.02017-05-01
SoofKomedie, Romantiek20136.62017-05-01
The Bridge (aka Bron/Broen) (3 seizoenen)Misdaad, Mysterie20118.62017-05-01
The IncidentThriller20146.32017-05-01
The Motorbike Show (1 seizoen)Documentaire, Nieuws20118.32017-05-01
The Next SkinDrama20166.82017-05-01
The Night of the Wild BoarMisdaad, Horror20164.92017-05-01
The Secrets of Emily BlairHorror20164.12017-05-01
Why Sharks AttackDocumentaire, Short20146.22017-05-01
DopeMisdaad, Drama20157.32017-04-30
PixelsActie, Komedie20155.62017-04-30
Casting JonBenetDocumentaire20176.92017-04-28
Dear White People (1 seizoen)Komedie20176.42017-04-28
Las chicas del cable (aka Cable Girls) (seizoen 1)Drama20177.72017-04-28
PetchakatBiografie, Misdaad20146.92017-04-28
Rodney KingDrama20176.22017-04-28
Running WildDrama20175.82017-04-28
Small CrimesMisdaad, Thriller20177.62017-04-28
Mindfulness and MurderMisdaad, Mysterie20117.02017-04-27
The ForestDrama, Fantasie20167.22017-04-27
Natascha KampuschDocumentaire20106.12017-04-26
The 101 Year Old Man Who Skipped OutAvontuur, Komedie20166.52017-04-26
Vir Das: Abroad UnderstandingCabaret20177.42017-04-26
Dear ZindagiDrama, Romantiek20167.92017-04-25
Grimm (4 seizoenen)Drama, Fantasie20137.82017-04-25
PDrama, Horror20055.42017-04-25
Shepherds and ButchersDrama20166.82017-04-25
TexDrama19826.62017-04-24
CarandiruMisdaad, Drama20037.62017-04-22
The ThreadDocumentaire, Nieuws20156.32017-04-22
Bill Nye Saves the World (1 seizoen)Talkshow20177.02017-04-21
De Mr. Peabody & Sherman Show (4 seizoenen)Animatie, Kinderserie20166.72017-04-21
Girlboss (1 seizoen)Komedie20177.32017-04-21
Hot Girls Wanted: Turned On (1 seizoen)Documentaire20176.82017-04-21
Little BoxesKomedie, Drama20165.32017-04-21
Sand CastleDrama, Oorlog20176.82017-04-21
Tales by Light (2 seizoenen)Documentaire20158.42017-04-21
The Autistic Me: One Year OnDocumentaire20107.62017-04-21
TrampsKomedie20177.52017-04-21
A Plastic OceanDocumentaire, Natuur20167.82017-04-19
Bottom of the WorldDrama, Mysterie20175.72017-04-19
Friends With MoneyKomedie20065.92017-04-19
Right at Your DoorDrama, Thriller20066.22017-04-19
Thorne, ScaredycatDrama20106.62017-04-19
Thorne, SleepyheadMisdaad, Mysterie20106.82017-04-19
Harriet the Spy: Blog WarsKomedie, Familiefilm20104.92017-04-18
HomefrontActie20136.52017-04-18
Inside OutAnimatie, Avontuur20158.22017-04-18
Lucas Bros: On DrugsCabaret20175.92017-04-18
PopozActie, Komedie20154.92017-04-18
RiddickActie, Sci-Fi20136.42017-04-18
Schone HandenMisdaad, Thriller20156.32017-04-18
The Age of AdalineDrama, Romantiek20157.22017-04-18
The Wolf of Wall StreetBiografie, Misdaad20138.22017-04-18
We Are Your FriendsDrama, Muziek20156.12017-04-18
Every Christmas Has a StoryKomedie20166.52017-04-17
Tom and HuckAvontuur, Komedie19955.62017-04-17
Treasure Planet (aka Piratenplaneet)Animatie, Avontuur20027.12017-04-17
Breakup BuddiesKomedie, Drama20166.42017-04-16
Code 37 (3 seizoenen)Misdaad, Drama20097.42017-04-16
Cold HarbourActie20136.12017-04-16
DryDrama20157.12017-04-16
Final GirlActie, Thriller20154.72017-04-16
Gone Too FarKomedie20135.62017-04-16
Just Like UsDocumentaire20107.72017-04-16
SlamKomedie20176.52017-04-16
SundownKomedie20165.52017-04-16
The Dark CrystalAvontuur, Fantasie19827.22017-04-16
VeveDrama20146.72017-04-16
CriminalActie, Misdaad20166.32017-04-15
The Wedding PartyKomedie, Romantiek20167.32017-04-15
Dicte (2 seizoenen)Misdaad, Drama20147.32017-04-14
El elegido (aka The Chosen)Drama, Thriller20167.22017-04-14
Feed the Beast (1 seizoen)Misdaad, Drama20166.82017-04-14
Hostel: Part IIIHorror20114.62017-04-14
Le secret des banquises (aka Arctic Heart)Komedie, Drama20166.12017-04-14
Nuestros amantes (aka Our Lovers)Komedie, Romantiek20166.62017-04-14
Robocar Poli (2 seizoenen)Animatie, Kinderserie20127.72017-04-14
Sandy WexlerKomedie20175.32017-04-14
We Are FamilyKomedie20165.92017-04-14
Arne Dahl (2 seizoenen)Misdaad201502017-04-13
FrozenAnimatie, Avontuur20137.52017-04-13
Green is GoldDrama20165.82017-04-13
Little WomenDrama, Familiefilm19947.32017-04-13
Midnight ExpressBiografie, Misdaad19787.72017-04-13
See no Evil, Hear no EvilKomedie, Misdaad19896.82017-04-13
The Fall (2 seizoenen)Misdaad, Drama20148.22017-04-13
The Search for Hitler's BombDocumentaire, Oorlog201502017-04-13
Drunken MasterActie, Komedie19787.62017-04-12
First KnightDrama19955.92017-04-12
First SundayKomedie20084.32017-04-12
FlatlinersThriller19906.62017-04-12
Jane the Virgin (2 seizoenen)Komedie20147.82017-04-12
MachoKomedie20163.52017-04-12
Radical: The Controversial Saga of FigueiredoDocumentaire, Biografie201302017-04-12
Secrets of the Third Reich II (1 seizoen)Documentaire, Oorlog201202017-04-12
Fear Dot ComHorror20023.32017-04-11
Kevin Hart: What Now?Documentaire, Komedie20165.72017-04-11
8MMMysterie, Thriller19996.52017-04-10
Tickling GiantsDocumentaire20168.52017-04-10
Mary Shelley’s FrankensteinDrama, Horror19946.42017-04-09
Reign (3 seizoenen)Drama, Fantasie20137.72017-04-09
AsamaptaDrama201602017-04-08
El fin de ETADocumentaire, Politiek20177.12017-04-08
Look Who's Talking NowKomedie, Familiefilm19934.22017-04-08
BurdenDocumentaire, Biografie20166.02017-04-07
El Faro de las OrcasDrama20167.52017-04-07
Mommy's SecretDrama20165.42017-04-07
Now More Than Ever: The History of ChicagoDocumentaire, Muziek20168.32017-04-07
The Get Down (seizoen 1)Drama, Muziek20168.42017-04-07
Win It AllKomedie20176.62017-04-07
Osama Bin Laden: Up Close and PersonalDocumentaire, Short201602017-04-05
Samurai X: The Motion PictureAnime, Actie19977.42017-04-05
Stomp the Yard: HomecomingDrama, Muziek20104.32017-04-05
Chewing Gum (2 seizoenen)Komedie20167.72017-04-04
Look Who's Talking TooKomedie19904.52017-04-04
Louis C.K. 2017Cabaret20177.52017-04-04
Rake (3 seizoenen)Komedie, Drama20108.72017-04-04
The Good Wife (7 seizoenen)Misdaad, Mysterie20098.32017-04-04
De prinses en de kikker (aka The Princess and the Frog)Animatie, Avontuur20097.12017-04-03
PinocchioAnimatie, Familiefilm19407.52017-04-03
Dirt Every Day (1 seizoen)Reality201602017-04-02
Epic Drives (1 seizoen)Reality201502017-04-02
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (5 delen)Anime, Actie20109.12017-04-02
Geheimnisse Des Dritten Reichs (1 seizoen)Documentaire, Historie20116.92017-04-02
Head 2 Head (1 seizoen)Reality201602017-04-02
Hot Rot Unlimited (1 seizoen)Reality201302017-04-02
Ignition (1 seizoen)Reality201602017-04-02
LavenderDrama20165.12017-04-02
Roadkill (1 seizoen)Reality201402017-04-02
Accidental CourtesyDocumentaire, Historie20168.02017-04-01
AkiraAnime, Actie19888.12017-04-01
Among the BelieversDocumentaire, Nieuws20157.42017-04-01
AquamarineKomedie20065.32017-04-01
Boca Juniors 3DDocumentaire, Sport20156.42017-04-01
Born to Be FreeDocumentaire, Natuur201602017-04-01
BuddymoonKomedie20166.32017-04-01
Celluloid ManDocumentaire20128.02017-04-01
Christmas with the KranksKomedie20045.22017-04-01
Cowboy Bebop (1 seizoen)Anime, Actie19989.02017-04-01
Don’t Look DownDocumentaire20167.72017-04-01
Five Nights in MaineDrama20154.22017-04-01
Hinterland (2 seizoenen)Drama20137.72017-04-01
HumanoDocumentaire, Mysterie20137.62017-04-01
Into the BlueActie, Avontuur20055.82017-04-01
iZombie (2 seizoenen)Komedie, Misdaad20158.02017-04-01
La Sangre del GalloThriller20157.02017-04-01
Luca tanzt leiseKomedie, Drama20167.42017-04-01
Lucha MexicoDocumentaire, Actie20167.52017-04-01
MerantauActie20096.82017-04-01
Minimalism: A Docu About the Important ThingsDocumentaire20156.82017-04-01
Morris aus AmerikaKomedie20166.22017-04-01
Mostly SunnyDocumentaire20166.22017-04-01
O Amor no DivaKomedie20166.12017-04-01
Peppa Pig (2 seizoenen)Animatie, Kinderserie20047.02017-04-01
Pet FooledDocumentaire20168.42017-04-01
PielesDrama20176.32017-04-01
PlatoonDrama, Oorlog19868.12017-04-01
Pokemon de Serie: XYZ (1 seizoen)Anime, Actie20168.62017-04-01
Silicon CowboysDocumentaire20166.22017-04-01
Springsteen & IDocumentaire, Muziek20137.42017-04-01
Steins Gate: Fuka Ryoiki No Deja vuAnime, Drama20137.92017-04-01
The Bad KidsDocumentaire20167.52017-04-01
The TerminatorActie, Sci-Fi19848.02017-04-01
The Thin Red LineDrama, Oorlog19987.62017-04-01
The Thomas Crown AffairMisdaad19996.82017-04-01
TowerDocumentaire, Animatie20168.02017-04-01
13 Reasons Why (1 seizoen)Drama, Mysterie20178.52017-03-31
A Knight’s TaleActie, Avontuur20016.92017-03-31
A Most Wanted ManDrama20146.82017-03-31
AnacondaActie, Horror19974.72017-03-31
AnnieDrama, Familiefilm19826.52017-03-31
Are We Done Yet?Komedie, Drama20074.02017-03-31
AwakeningsBiografie, Drama19907.82017-03-31
AzharDrama20165.92017-03-31
Beverly Hills NinjaActie, Komedie19975.52017-03-31
BewitchedKomedie20054.82017-03-31
Blue Lagoon: The AwakeningDrama20125.72017-03-31
Blue StreakActie19996.32017-03-31
Bonnie & Clyde (2 delen)Biografie, Misdaad20136.52017-03-31
Boyz n the HoodMisdaad, Drama19917.82017-03-31
Bram Stoker’s DraculaFantasie, Horror19927.52017-03-31
Crank 2: High VoltageActie, Misdaad20096.22017-03-31
Cruel IntentionsDrama, Romantiek19996.92017-03-31
Das BootAvontuur, Oorlog19818.42017-03-31
De Muppets veroveren Broadway (aka The Muppets Take Manhattan)Avontuur, Komedie19846.92017-03-31
De piraten! Alle buitenbeentjes aan dek (aka The Pirates!Animatie, Actie20126.72017-03-31
De Smurfen (aka The Smurfs)Animatie, Avontuur20115.52017-03-31
De zwanenprinses (aka The Swan Princess)Animatie, Familiefilm19946.42017-03-31
Did You Hear About the Morgans?Komedie20094.92017-03-31
Dinotrux (4 seizoenen)Animatie, Actie20158.02017-03-31
Disaster MovieKomedie20081.92017-03-31
EnoughMisdaad, Thriller20025.62017-03-31
Evil DeadFantasie, Horror20136.52017-03-31
Five Came Back (1 seizoen)Documentaire, Oorlog20178.62017-03-31
FractureMisdaad, Drama20077.22017-03-31
Fun With Dick & JaneKomedie20056.12017-03-31
Girl, InterruptedBiografie, Drama19997.32017-03-31
Hatfields & McCoys (3 afleveringen)Drama, Historie20128.12017-03-31
Here Comes the BoomKomedie, Sport20126.42017-03-31
HookAvontuur, Komedie19916.72017-03-31
How to Operate Behind Enemy LinesDocumentaire, Short19436.62017-03-31
IgorAnimatie, Komedie20086.02017-03-31
In the Line of FireActie, Drama19937.22017-03-31
Inside JobDocumentaire, Misdaad20118.32017-03-31
Jack and JillKomedie20113.42017-03-31
JumanjiActie, Avontuur19956.92017-03-31
Know Your Enemy – JapanDocumentaire, Short19455.72017-03-31
Lakeview TerraceThriller20086.12017-03-31
Last Chance HarveyDrama20086.72017-03-31
Let There Be LightDocumentaire, Short19467.72017-03-31
Little ManKomedie20064.32017-03-31
Made of HonourKomedie20085.82017-03-31
Mr. DeedsKomedie20025.82017-03-31
My GirlDrama19916.82017-03-31
My Honor Was LoyaltyDrama20154.62017-03-31
Nazi Concentration CampsDocumentaire, Short19457.92017-03-31
Not Another Teen MovieKomedie20015.72017-03-31
ObsessedThriller20094.92017-03-31
Open Season 2Animatie, Avontuur20085.62017-03-31
Pope JoanDrama20096.72017-03-31
Prelude to WarDocumentaire, Short19457.22017-03-31
PriestActie20115.72017-03-31
Prom NightHorror20083.92017-03-31
Punisher: War ZoneActie20086.02017-03-31
Report from the AleutiansDocumentaire, Short19436.82017-03-31
Riding in Cars with BoysDrama20016.42017-03-31
Robin Hood: Men in TightsKomedie19936.72017-03-31
Run Fatboy, RunKomedie20076.62017-03-31
San PietroDocumentaire, Short19457.02017-03-31
Sense and SensibilityDrama, Romantiek19957.72017-03-31
Seven Years in TibetAvontuur, Biografie19977.02017-03-31
Silent HillHorror20066.62017-03-31
Sleepless in SeattleKomedie, Romantiek19936.82017-03-31
Sorjonen (aka Bordertown) (1 seizoen)Misdaad, Mysterie20167.42017-03-31
StepmomDrama19986.72017-03-31
StripesKomedie19816.92017-03-31
The Affair (2 seizoenen)Drama20148.02017-03-31
The Battle of MidwayDocumentaire, Short19426.52017-03-31
The Devil's OwnDrama19976.12017-03-31
The DiscoveryDrama, Mysterie20177.32017-03-31
The Expendables 3Actie, Thriller20146.12017-03-31
The EyeHorror20085.42017-03-31
The HoursDrama, Romantiek20027.62017-03-31
The House BunnyKomedie20085.52017-03-31
The Hundred-Foot JourneyKomedie20147.32017-03-31
The Karate Kid Part IIIActie, Drama19895.02017-03-31
The Lizzie Borden Chronicles (1 seizoen)Drama20157.02017-03-31
The Memphis BelleDocumentaire, Short19447.42017-03-31
The Negro SoldierDocumentaire, Short19446.02017-03-31
The Red TentDrama20147.32017-03-31
The RundownActie, Avontuur20036.72017-03-31
The Swan PrincessAnimatie, Familiefilm19985.72017-03-31
The Swan Princess ChristmasAnimatie, Familiefilm20123.52017-03-31
The Sweetest ThingKomedie20025.12017-03-31
This Is ItDocumentaire, Muziek20097.32017-03-31
ThunderboltDocumentaire, Short19476.92017-03-31
Trailer Park Boys (11 seizoenen)Komedie, Misdaad20018.52017-03-31
Tunisian VictoryDocumentaire, Oorlog19446.82017-03-31
Underworld: AwakeningActie20126.42017-03-31
Underworld: EvolutionActie20066.82017-03-31
Underworld: Rise of the LycansActie20096.62017-03-31
VampiresHorror19986.12017-03-31
When A Stranger CallsThriller20065.02017-03-31
Why We Fight: The Battle of RussiaDocumentaire, Oorlog19437.52017-03-31
Jo Koy - Live From SeattleCabaret201702017-03-29
Outlander (2 seizoenen)Drama, Sci-Fi20148.52017-03-29
Swiss Army ManAvontuur, Komedie20167.12017-03-29
EverestActie, Avontuur20157.12017-03-28
Blank CheckKomedie, Misdaad19945.22017-03-27
Time SweepDrama20166.52017-03-26
Captive for 18 Years: The Jaycee Lee StoryDocumentaire20096.42017-03-25
Cold Water Cowboys (1 seizoen)Reality20157.12017-03-25
Insidious: Chapter 3Horror20156.12017-03-25
The Mind of Murderer (1 seizoen)Documentaire20156.82017-03-25
Barbapapa (2 seizoenen)Animatie, Short19777.02017-03-24
Bottersnikes & Gumbles (seizoen 2)Animatie, Avontuur20166.22017-03-24
DoomsdayActie, Sci-Fi20086.02017-03-24
Dorian GrayDrama, Fantasie20096.32017-03-24
Grace and Frankie (3 seizoenen)Komedie20158.22017-03-24
Halloween IIHorror20094.92017-03-24
Ingobernable (1 seizoen)Drama20177.82017-03-24
Son of Chucky / Child’s Play 5Horror20044.92017-03-24
The C WordDocumentaire20166.72017-03-24
The FlockMisdaad, Mysterie20075.72017-03-24
The HitcherHorror20075.62017-03-24
The Inbetweeners MovieKomedie20116.82017-03-24
The Most Hated Woman in AmericaDrama20177.22017-03-24
Wedding DazeKomedie20065.72017-03-24
White Nights (aka Bulyaseong ) (1 seizoen)Drama20168.02017-03-24
Traffic Cops (1 seizoen)Reality201602017-03-22
Addicted to FoodDocumentaire, Reality20117.42017-03-21
America UnpluggedReality20145.62017-03-21
American SupernaturalDocumentaire20147.52017-03-21
Another ForeverDrama20167.42017-03-21
Cold Justice: Sex CrimesReality20157.42017-03-21
Murder FilesDocumentaire201302017-03-21
Paul Blart: Mall Cop 2Komedie20154.42017-03-21
Put Your Money Where Your Mouth Is (1 seizoen)Documentaire201202017-03-21
Scorpion (2 seizoenen)Actie, Drama20147.22017-03-21
Secrets of the EarthDocumentaire, Natuur20136.72017-03-21
The Age of Spin: Dave Chappelle Live at the Hollywood PalladiumCabaret20178.32017-03-21
A Goofy MovieAnimatie, Avontuur19956.82017-03-20
De Aristokatten (aka The AristoCats)Animatie, Avontuur19707.12017-03-20
Straight Outta ComptonBiografie, Muziek20157.92017-03-20
Attack the BlockActie, Komedie20116.62017-03-18
Best Worst Thing That Ever Could Have HappenedDocumentaire20168.32017-03-18
Marvel’s Hulk: Where Monsters DwellAnimatie, Actie20165.32017-03-18
Motorway Cops (1 seizoen)Reality20085.92017-03-18
A Lover's RevengeMisdaad, Thriller20055.22017-03-17
American LoserKomedie20075.62017-03-17
Apollo 18Horror, Sci-Fi20115.22017-03-17
Butterfly on a WheelMisdaad, Thriller20076.72017-03-17
CleanerMisdaad, Mysterie20076.12017-03-17
Deidra & Laney Rob a TrainKomedie, Misdaad20177.72017-03-17
Eyyvah EyyvahKomedie20107.22017-03-17
Eyyvah Eyyvah 2Komedie20116.82017-03-17
Eyyvah Eyyvah 3Komedie20146.02017-03-17
Hoodwinked Too! Hood vs. EvilAnimatie, Komedie20114.82017-03-17
Iron Fist (1 seizoen)Actie, Avontuur20177.12017-03-17
Julie's Greenroom (1 seizoen)Familieserie201792017-03-17
Naledi: A Baby Elephant's TaleDocumentaire, Natuur20168.02017-03-17
Open Water 2: AdriftAvontuur, Horror20065.12017-03-17
PandoraThriller20166.62017-03-17
PenelopeKomedie, Fantasie20066.82017-03-17
Reservation RoadDrama20076.72017-03-17
Samurai Gourmet (1 seizoen)Drama201702017-03-17
See No EvilActie, Horror20065.12017-03-17
Texas Killing FieldsMisdaad, Drama20115.72017-03-17
El Hilo Rojo (aka The Red Thread)Drama, Romantiek20163.92017-03-16
Project Runway (2 seizoenen)Game-show, Reality20107.32017-03-16
TracersActie20145.62017-03-16
3096 Days (aka 3096 Tage)Biografie, Misdaad20136.42017-03-15
Ataud BlancoActie, Horror20164.52017-03-15
Black SwanDrama, Thriller20108.02017-03-15
Carsi PazarKomedie20155.32017-03-15
Death SentenceActie20076.82017-03-15
Growing Up WildDocumentaire, Natuur20167.82017-03-15
In The Valley of ElahMisdaad, Mysterie20067.22017-03-15
Les Bleus – Une autre histoire de FranceDocumentaire, Sport201602017-03-15
Notes on BlindnessDocumentaire, Drama20167.22017-03-15
O Ultimo Cine Drive-inKomedie, Drama20156.92017-03-15
OttaalDrama20148.42017-03-15
PremonitionDrama20075.92017-03-15
SunriseDrama, Mysterie20146.32017-03-15
Talk To MeBiografie, Drama20077.42017-03-15
The Black PimpernelDrama, Historie20076.42017-03-15
The Gift (aka Echelon Conspiracy)Actie, Misdaad20095.82017-03-15
The HamiltonsDrama, Horror20065.22017-03-15
TradeMisdaad, Thriller20077.42017-03-15
TrainwreckKomedie, Romantiek20156.32017-03-15
View From the TopKomedie20035.22017-03-15
Jim Norton: Mouthful of ShameCabaret201702017-03-14
The PacifierActie, Komedie20055.62017-03-14
If I Had Known I Was A GeniusKomedie20075.02017-03-13
Metallica: Some Kind of MonsterDocumentaire, Muziek20147.52017-03-13
RefugeeDocumentaire, Short201602017-03-13
Thor: The Dark WorldActie, Avontuur20137.02017-03-13
ShowroomKomedie, Drama20145.12017-03-12
Zenne DancerDrama, Romantiek20127.22017-03-12
One More Time (1 seizoen)Fantasie, Muziek201602017-03-11
10. Koy TeyatoraKomedie20144.12017-03-10
100 MetrosKomedie, Drama20167.12017-03-10
Bana Masal AnlatmaKomedie, Fantasie20157.92017-03-10
Berlin KaplanıKomedie20125.22017-03-10
BeynelmilelKomedie, Muziek20067.22017-03-10
Buddy Thunderstruck (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20177.62017-03-10
Burning SandsDrama20176.72017-03-10
Cekmeceler (aka Drawers)Drama, Mysterie20157.22017-03-10
Cok Filim Hareketler BunlarKomedie20104.22017-03-10
Dedemin FisiKomedie, Familiefilm20165.72017-03-10
DelihaKomedie20144.72017-03-10
Dügün Dernek (aka Nuptials and Merriments)Komedie20137.42017-03-10
Dugun Dernek 2: SunnetKomedie20156.72017-03-10
Eastern PromisesMisdaad, Thriller20077.72017-03-10
ErkeklerKomedie20124.32017-03-10
Fireflies in the GardenDrama20086.52017-03-10
G.O.R.A.Komedie, Sci-Fi20048.02017-03-10
GallipoliDocumentaire, Oorlog20057.52017-03-10
Gunesi GordumDrama20096.52017-03-10
Hayat OpucuguKomedie, Romantiek20155.92017-03-10
HokkabazKomedie, Drama20067.52017-03-10
Hukumet Kadin 2Komedie20136.02017-03-10
Hukumet KadınKomedie20136.52017-03-10
Incir Receli 2Drama, Romantiek20146.22017-03-10
Kara BelaKomedie20157.32017-03-10
Kocan Kadar Konus (aka Husband Factor)Komedie, Drama20156.42017-03-10
Kurtuluş Son DurakKomedie20126.12017-03-10
LabirentActie, Drama20116.92017-03-10
London BoulevardMisdaad, Drama20106.22017-03-10
LOVE (2 seizoenen)Komedie, Drama20167.72017-03-10
MucizeDrama, Romantiek20157.42017-03-10
My Big Fat Greek WeddingKomedie, Romantiek20026.62017-03-10
Neseli HayatKomedie20096.22017-03-10
Niyazi Gul At A Gallop (aka Niyazi Gul Dortnala)Actie20154.42017-03-10
Osman PazarlamaKomedie20163.22017-03-10
Patron Mutlu Son Istiyor (aka Boss Wants a Happy Ending)Komedie, Romantiek20156.32017-03-10
Prince and Me 2: The Royal WeddingKomedie, Romantiek20064.32017-03-10
Recep İvedikKomedie20084.92017-03-10
Recep Ivedik 2Komedie20094.32017-03-10
Recep Ivedik 3Komedie20104.12017-03-10
Recep Ivedik 4Komedie20144.12017-03-10
Romantik KomediKomedie, Romantiek20105.42017-03-10
Romantik Komedi 2: Bekarlıga VedaKomedie, Romantiek20135.22017-03-10
Sadece SenDrama, Romantiek20147.12017-03-10
Solomon KaneActie, Fantasie20096.12017-03-10
Souk BazaarKomedie20155.32017-03-10
The Boss's Daughter (aka La fille du patron)Komedie, Romantiek20155.82017-03-10
The Butterfly's Dream (aka Kelebegin Rüyasi)Biografie, Drama20137.92017-03-10
The GruffaloAnimatie, Familiefilm20097.52017-03-10
VizonteleKomedie20018.02017-03-10
Vizontele TuubaKomedie20046.52017-03-10
And So It GoesKomedie20145.82017-03-09
Peter and the FarmDocumentaire20167.52017-03-09
Stranded in ParadiseKomedie, Romantiek20145.32017-03-09
The Sunshine MakersDocumentaire20157.72017-03-09
The Young OffendersKomedie20167.22017-03-09
ThithiDrama20158.52017-03-09
Amy Schumer: The Leather SpecialCabaret20175.42017-03-08
Meltdown (aka Shu dan long wei)Actie, Komedie19956.12017-03-08
Belle en het Beest (aka Beauty and the Beast)Animatie, Familiefilm19918.02017-03-06
Force 2Actie, Misdaad20166.52017-03-05
Stonehearst Asylum (aka Eliza Graves)Drama, Horror20146.82017-03-05
Begin AgainDrama, Muziek20147.42017-03-04
Parrot HeadsDocumentaire, Muziek20177.72017-03-04
Stalked by my Doctor: The ReturnThriller20166.42017-03-04
Greenleaf (1 seizoen)Drama20167.12017-03-03
Autistic Driving SchoolDocumentaire20105.52017-03-02
Babies Behind BarsDocumentaire20116.52017-03-02
BackstabbedThriller20166.02017-03-02
Curious and Unusual Deaths (1 seizoen)Historie, Mysterie20127.52017-03-02
Danny SaysDocumentaire, Muziek20156.82017-03-02
Finding DoryAnimatie, Avontuur20167.42017-03-02
High: How Drugs Work (1 seizoen)Documentaire20116.42017-03-02
Romeo & JulietDrama, Romantiek20135.82017-03-02
12 Monkeys (1 seizoen)Avontuur, Mysterie20157.62017-03-01
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Animatie, Familieserie20155.12017-03-01
American Crime Story: The People v. O.J. Simpson (1 seizoen)Biografie, Misdaad20168.52017-03-01
Batman: The MovieAvontuur, Komedie19666.52017-03-01
Battle of BritainActie, Historie19697.02017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IAnime, Avontuur20127.72017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IIAnime, Avontuur20127.92017-03-01
Berserk: The Golden Age Ace IIIAnime, Avontuur20138.02017-03-01
DukhtarDrama, Thriller20147.12017-03-01
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosAnime, Actie20117.12017-03-01
Ghost in the Shell 2: InnocenceAnime, Sci-Fi20047.62017-03-01
Halo 4: Forward Unto DawnActie, Sci-Fi20127.02017-03-01
Het Exorcisme van Anna EcklundHorror20163.22017-03-01
Kenshin OAV Seisou Hen (1 seizoen)Anime, Actie20018.22017-03-01
Kenshin OAV Tsuioku Hen (1 seizoen)Anime, Actie19998.62017-03-01
Legally BlondeKomedie, Romantiek20016.22017-03-01
Masha’s Spooky StoriesAnimatie, Kinderserie201202017-03-01
Mike Birbiglia: Thank God For JokesCabaret201702017-03-01
NilaDrama, Romantiek20166.82017-03-01
Nise - The Heart of Madness (aka Nise: O Coracao da Loucura)Biografie, Drama20167.72017-03-01
Operation AvalancheThriller20166.02017-03-01
RevelationsDrama20168.22017-03-01
Rolling Stones: Crossfire HurricaneDocumentaire, Muziek20127.42017-03-01
Sangre en la BocaDrama, Sport20165.82017-03-01
SustainableDocumentaire, Nieuws20167.22017-03-01
The One I LoveDrama, Fantasie20147.12017-03-01
UglyMisdaad, Drama20138.12017-03-01
1000 Ways to Die (1 seizoen)Documentaire, Komedie20117.12017-02-28
Anthony Bourdan: No Reservations (2 seizoenen)Reality20128.42017-02-28
Badlands, Texas (1 seizoen)Reality, Misdaad20157.72017-02-28
Be Here NowDocumentaire, Biografie20158.92017-02-28
Bigfoot Files (1 seizoen)Documentaire20137.02017-02-28
Bloodlands (1 seizoen)Misdaad20147.72017-02-28
Bondi Ink Tattoo Crew (2 seizoenen)Reality20174.92017-02-28
Fatal Attraction (1 seizoen)Documentaire, Misdaad20148.42017-02-28
Fear Thy Neighbor (2 seizoenen)Drama20157.92017-02-28
Four Rooms (1 seizoen)Reality20137.52017-02-28
Grand Designs (2 seizoenen)Reality20148.62017-02-28
Hitler's Bodyguard (1 seizoen)Documentaire, Oorlog20087.72017-02-28
Jo Frost: Nanny op Pad (1 seizoen)Reality201602017-02-28
People You May KnowKomedie, Drama20166.02017-02-28
Your Worst Nightmare (1 seizoen)Documentaire, Misdaad20146.82017-02-28
Brazilian WesternMisdaad, Drama20136.72017-02-27
One of Our Dinosaurs is MissingAvontuur, Familiefilm19756.02017-02-27
PlanesAnimatie, Avontuur20135.82017-02-27
JonasDrama, Romantiek20155.92017-02-26
Lockup: Maximum Security (collectie verschillende seizoenen)Documentaire, Nieuws20077.92017-02-26
Beauties of the Night (aka Bellas de Noche)Documentaire20167.92017-02-25
LegendenAnimatie, Kinderserie201702017-02-25
Operacoes EspeciaisActie20156.62017-02-25
Secrets of Great British Castles (2 seizoenen)Documentaire, Historie20157.82017-02-25
The Sound of Your Heart (1 seizoen)Komedie20168.22017-02-25
I Don't Feel at Home in This World AnymoreMisdaad, Drama20177.52017-02-24
Ultimate Beastmaster (seizoen 1)Game-show20177.82017-02-24
VeggieTales in the City (seizoen 1)Animatie, Kinderserie201702017-02-24
Finding HomeDocumentaire, Drama20148.12017-02-23
Happy New YearActie, Komedie20145.22017-02-23
The Reconquest (aka La reconquista)Drama20167.52017-02-23
King CobraMisdaad, Drama20165.72017-02-22
Trevor Noah: Afraid of the DarkCabaret20177.62017-02-22
NatureVision TV (1 seizoen)Documentaire201502017-02-21
Secuestro (aka Boy Missing)Thriller20166.12017-02-20
Super BuddiesFamiliefilm20134.52017-02-20
Transformers: Robots in Disguise (3 seizoenen)Animatie, Actie20156.42017-02-20
Alice Through the Looking GlassAvontuur, Fantasie20166.32017-02-19
AshbyKomedie, Drama20156.42017-02-18
DilwaleActie, Komedie20155.32017-02-18
Gantz:OAnime, Actie20168.02017-02-18
The Seven Deadly Sins (2 seizoenen)Anime, Avontuur20148.32017-02-18
Chef’s Table (3 seizoenen)Documentaire20178.72017-02-17
Draken: Race naar de rand (aka Race to the Edge) (4 seizoenen)Animatie, Familieserie20158.52017-02-17
INDIA (aka Te3n)Drama, Mysterie20167.32017-02-17
Kill RatioActie20164.12017-02-17
MadaariAvontuur, Misdaad20167.72017-02-17
Rocky HandsomeActie, Misdaad20166.92017-02-17
Break Up Club (aka Fun sau suet oi nei)Komedie, Romantiek20105.82017-02-16
127 HoursAvontuur, Biografie20107.62017-02-15
Aram, AramDrama20157.52017-02-15
Katherine Ryan: In TroubleCabaret201702017-02-15
La Coppia dei CampioniKomedie20163.72017-02-15
Pioneers of African-American Cinema (1 seizoen)Drama201702017-02-15
The Memory of Water (aka La memoria del agua)Drama, Romantiek20156.42017-02-15
Girlfriend's DayKomedie, Drama20175.42017-02-14
Me and the AlienKomedie20165.32017-02-14
Project MC² (4 seizoenen)Familieserie20156.02017-02-14
Space BuddiesAvontuur, Familiefilm20094.52017-02-14
Cyborg 009: Call of Justice (1 seizoen)Anime, Sci-Fi20177.02017-02-13
Magicians: Life in the ImpossibleDocumentaire20166.62017-02-13
My Little Pony: Friendship Is Magic (6 seizoenen)Animatie, Kinderserie20137.72017-02-13
Stronger than the World (aka Mais Forte que o Mundo)Actie, Biografie20167.42017-02-11
You Me Her (1 seizoen)Komedie, Romantiek20166.32017-02-11
Abstract: The Art of Design (1 seizoen)Documentaire20178.62017-02-10
David Brent: Life on the RoadKomedie, Muziek20166.42017-02-10
Gun RunnersDocumentaire, Sport20158.42017-02-10
Hitler – Eine KarriereDocumentaire, Oorlog19777.62017-02-10
Middle School: The Worst Years of My LifeKomedie20166.02017-02-10
Heart of a Lion (aka Corazon de leon)Komedie, Romantiek20136.92017-02-09
Please Like Me (4 seizoenen)Komedie, Romantiek20138.42017-02-09
The Missing (2 seizoenen)Misdaad, Mysterie20148.22017-02-09
Happy Times (aka Tiempos Felices)Komedie20145.52017-02-08
La Ultima FiestaKomedie20165.42017-02-07
Michael Bolton’s Big, Sexy Valentine’s Day SpecialKomedie, Muziek20177.32017-02-07
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianActie, Avontuur20086.62017-02-06
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeAvontuur, Fantasie20056.92017-02-06
Elvira I Will Give You My Life but I’m Using It (aka Elvira, te daria mi vida pero la estoy usando)Komedie, Drama20146.62017-02-05
The Karma KillingsDocumentaire, Misdaad20167.62017-02-05
Crazy Ex-Girlfriend (seizoen 1 + 13 afleveringen seizoen 2)Komedie, Musical20167.62017-02-04
Blue Eyes (1 seizoen)Thriller20146.82017-02-03
Imperial DreamsDrama20146.72017-02-03
Santa Clarita Diet (1 seizoen)Komedie, Horror20178.12017-02-03
Shaka Zulu (1 seizoen)Actie, Biografie19867.82017-02-03
Grami's Circus Show (2 seizoenen)Animatie, Kinderserie20145.72017-02-02
My Little Pony Equestria Girls: Legend of EverfreeAnimatie, Familiefilm20166.92017-02-02
1984Drama19847.22017-02-01
A Good YearDrama20066.92017-02-01
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelAnimatie, Familiefilm20094.52017-02-01
Ashley Madison: Sex, Lies and Cyber AttacksDocumentaire, Misdaad20165.42017-02-01
BarbershopKomedie20026.32017-02-01
Barbershop 2: Back in BusinessKomedie20045.72017-02-01
Be CoolKomedie20055.72017-02-01
Call the Midwife (5 seizoenen + kerstspecial)Drama20138.42017-02-01
Chauthi KootDrama20156.22017-02-01
City SlickersKomedie19916.72017-02-01
Cut From a Different ClothDocumentaire20177.82017-02-01
Date NightKomedie20106.32017-02-01
Gevechten - Kong: Koning van de Apen (1 seizoen)Animatie, Kinderserie201602017-02-01
Happy Valley (2 seizoenen)Misdaad, Drama20148.52017-02-01
Harry and SnowmanDocumentaire, Drama20157.72017-02-01
Heroes WantedActie20164.52017-02-01
Highly StrungDocumentaire20156.62017-02-01
How To Get Away With Murder (2 seizoenen)Misdaad, Drama20148.32017-02-01
I Am Sun MuDocumentaire20158.22017-02-01
I Am Your FatherDocumentaire, Biografie20156.92017-02-01
Lift Me UpDrama, Familiefilm20157.72017-02-01
Lockup: Women Behind Bars (collectie verschillende seizoenen)Documentaire, Nieuws20138.02017-02-01
MaroonDrama20166.02017-02-01
Paris is BurningDocumentaire19908.12017-02-01
Pink PantherKomedie, Misdaad19637.22017-02-01
Sleepy Hollow (3 seizoenen)Avontuur, Fantasie20137.52017-02-01
Sour GrapesDocumentaire20167.32017-02-01
Sun Belt ExpressKomedie20147.72017-02-01
The Frankenstein Code (aka Second Chance) (1 seizoen)Drama, Sci-Fi20167.72017-02-01
The Furchester Hotel (2 seizoenen)Familieserie20157.02017-02-01
The Hurt BusinessDocumentaire, Sport20166.32017-02-01
The Shannara Chronicles (1 seizoen)Avontuur, Sci-Fi20167.52017-02-01
The Submarine KidDrama20156.02017-02-01
WonderbroedersKomedie20145.82017-02-01
Yours, Mine and OursKomedie, Fantasie20055.42017-02-01
13TH: A Converstation With Oprah Winfrey and Ava DuVernayDocumentaire, Short20176.82017-01-31
Bill Burr: Walk Your Way OutCabaret20177.42017-01-31
Line of Duty (seizoen 3)Misdaad, Thriller20168.42017-01-31
Sharknado: The 4th AwakensHorror, Sci-Fi20164.22017-01-31
DomboAnimatie, Familiefilm19417.32017-01-30
Le Voyage au GroenlandKomedie20167.32017-01-29
Juana Ines (1 seizoen)Biografie, Drama20167.92017-01-28
Captain America: Civil WarActie, Avontuur20167.92017-01-27
iBOYActie, Sci-Fi20176.12017-01-27
Shadows of Truth (1 seizoen)Documentaire, Misdaad20178.32017-01-27
The Deep (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20158.22017-01-27
Era el CieloDrama, Thriller20167.42017-01-25
Tinker BellAnimatie, Avontuur20086.92017-01-25
Black Sails (3 seizoenen)Avontuur, Drama20148.22017-01-24
Cristela Alonzo: Lower ClassyCabaret20177.12017-01-24
Gad Elmaleh: Part en LiveCabaret20176.72017-01-24
Hazing (Novatos)Drama20155.22017-01-24
We Are Pregnant (aka Embarazados)Komedie20165.42017-01-24
Frequency (12 afleveringen seizoen 1)Drama, Fantasie20167.82017-01-23
May We ChatDrama20145.22017-01-23
Tinker Bell en de Grote ReddingsoperatieAnimatie, Avontuur20107.02017-01-23
Caida del CieloKomedie, Romantiek20165.12017-01-20
Frontier (1 seizoen)Avontuur20167.22017-01-20
Gato NegroMisdaad, Drama20145.92017-01-20
Jim Gaffigan: Beyond the PaleCabaret20058.12017-01-20
Jim Gaffigan: King BabyCabaret20098.02017-01-20
Jim Gaffigan: Mr UniverseCabaret20127.82017-01-20
Jim Gaffigan: ObsessedCabaret20147.72017-01-20
My FuhrerKomedie, Oorlog20075.42017-01-20
PinkDrama, Thriller20168.42017-01-20
Take the 10Komedie20176.52017-01-20
Des Vents ContrairesDrama, Mysterie20116.52017-01-19
Everybody Leaves (aka Todos se van)Drama20156.52017-01-19
The Autistic MeDocumentaire20097.42017-01-18
Neal Brennan: 3 MicsCabaret20178.12017-01-17
Littlest Pet Shop (3 seizoenen)Animatie, Familieserie20136.22017-01-16
Return From Witch MountainAvontuur, Familiefilm19785.92017-01-16
The Expendables 2Actie, Avontuur20126.62017-01-16
Berlin CallingKomedie, Muziek20087.32017-01-15
Hostage to the DevilDocumentaire, Historie20166.42017-01-15
Max RoseKomedie, Drama20136.42017-01-15
SarajevoDrama20146.92017-01-15
StereoThriller20146.72017-01-15
Teenage CocktailDrama, Thriller20165.32017-01-15
The Team (1 seizoen)Misdaad, Drama20156.92017-01-15
Twisted Trunk, Big Fat Body (aka Vakratunda Mahakaaya)Komedie20157.72017-01-15
UnstoppableActie, Thriller20106.82017-01-15
Wanda en de AlienAnimatie, Kinderserie20145.92017-01-15
We Are Young, We Are Strong (aka Wir sind jung. Wir sind stark)Misdaad, Drama20147.32017-01-15
Estar o no EstarDrama, Romantiek20166.02017-01-14
Little SisterKomedie, Drama20166.22017-01-14
Casablancas: The Man Who Loved WomenDocumentaire20166.02017-01-13
ClinicalThriller20175.62017-01-13
Lemony Snicket: A Series of Unfortunate Events (1 seizoen)Avontuur, Drama20178.12017-01-13
So Young (aka Zhi wo men zhong jiang shi qu de qing chun)Drama20136.42017-01-13
The Investigator: A British Crime Story (1 seizoen)Documentaire, Misdaad20167.32017-01-13
Very Big Shot (aka Kteer Kbeer)Komedie, Misdaad20158.22017-01-12
Lalaloopsy's (1 seizoen)Animatie, Kinderserie201702017-01-11
Happily Married (aka Bem Casados)Komedie, Romantiek20155.42017-01-10
Jim Gaffigan: CincoCabaret20177.22017-01-10
Escape To Witch MountainAvontuur, Fantasie19756.42017-01-09
Race To Witch MountainActie, Avontuur20095.72017-01-09
The WatcherHorror, Thriller20165.22017-01-09
The Heavy Water WarDrama, Oorlog20158.12017-01-08
Miss Sharon Jones!Documentaire, Muziek20157.42017-01-07
Under the ShadowHorror20167.02017-01-07
Coin HeistMisdaad20174.82017-01-06
Growing Up CoyDocumentaire20166.72017-01-06
One Day At A Time (1 seizoen)Komedie20177.92017-01-06
RustomMisdaad, Thriller20167.12017-01-06
SairatDrama, Romantiek20168.52017-01-06
Tarzan and Jane (1 seizoen)Animatie, Avontuur20176.52017-01-06
Back and ForthKomedie, Drama20165.32017-01-05
P'tit Quinquin (1 seizoen)Komedie, Misdaad20147.42017-01-05
Simply ActorsKomedie20075.72017-01-04
The Blacklist (3 seizoenen)Misdaad, Mysterie20148.22017-01-04
The Stolen YearsRomantiek20135.92017-01-04
Jen Kirkman: Just Keep Livin'?Cabaret20176.82017-01-03
The Sorcerers ApprenticeActie, Avontuur20106.12017-01-03
All This MayhemDocumentaire, Sport20148.02017-01-01
AutoheadMisdaad, Drama20167.42017-01-01
Back to SchoolKomedie19866.62017-01-01
Delivery ManKomedie20136.42017-01-01
HolidazeDrama, Romantiek20135.82017-01-01
Hurricane BiancaKomedie20165.72017-01-01
Hurricane Carter (aka The Hurricane)Biografie, Sport19997.62017-01-01
Last VegasKomedie20136.62017-01-01
London Spy (1 seizoen)Misdaad, Mysterie20157.62017-01-01
Luther (4 seizoenen)Misdaad, Drama20158.62017-01-01
Power Rangers Dino Super Charge (1 seizoen)Actie, Avontuur20157.02017-01-01
RadiopettiDrama20158.22017-01-01
Saheb Bibi GolaamActie20166.32017-01-01
She's The ManKomedie20066.42017-01-01
The Last ShamanDocumentaire, Avontuur20167.22017-01-01
The Perfect PhysiqueDocumentaire, Sport20157.52017-01-01
The Principal (1 seizoen)Drama20157.72017-01-01
The Rat RaceDocumentaire, Short20117.42017-01-01
To Be a MissDocumentaire, Drama20166.72017-01-01
Udta PunjabMisdaad, Thriller20167.92017-01-01
WarGamesSci-Fi, Thriller19837.12017-01-01
Big in BollywoodDocumentaire20118.22016-12-31
Hunting Britain’s Most WantedDocumentaire201102016-12-31
Mr. PigDrama20165.92016-12-31
My Online BrideDocumentaire20145.82016-12-31
My Sex RobotDocumentaire, Short20105.02016-12-31
Star Trek: The Next Generation (7 seizoenen)Avontuur, Sci-Fi19878.62016-12-31
The Ultimate Guide to Penny PinchingDocumentaire, Short201102016-12-31
Bitten (3 seizoenen)Drama, Fantasie20137.12016-12-30
Marias: Faith in WomanhoodDocumentaire201502016-12-30
My Runway (1 seizoen)Komedie201602016-12-30
Red CarpetKomedie, Romantiek20146.52016-12-30
SneakerheadzDocumentaire20156.52016-12-30
Star Trek: Voyager (7 seizoenen)Avontuur, Sci-Fi20007.72016-12-30
Zoo (1 seizoen)Drama, Sci-Fi20157.02016-12-30
Ajin (2 seizoenen)Anime, Avontuur20168.02016-12-28
Der NSU KomplexDocumentaire20167.52016-12-28
Chasing Cameron (1 seizoen)Reality20163.42016-12-27
De Reddertjes (aka The Rescuers)Animatie, Avontuur19776.92016-12-27
De Reddertjes Down Under (aka The Rescuers Down Under)Animatie, Avontuur19906.92016-12-27
Johan Falk (2 seizoenen)Actie, Misdaad20137.52016-12-26
Doctor Who (seizoenen 5, 6, 7, 8, 9 + kerstspecial)Avontuur, Drama20128.82016-12-25
Under the Dome (3 seizoenen)Drama, Mysterie20136.72016-12-25
When Hari Got MarriedDocumentaire, Familie20157.12016-12-25
Dumb and Dumber ToKomedie20145.72016-12-24
HornsDrama, Fantasie20136.52016-12-24
Star Trek: The Animated Series (2 seizoenen)Animatie, Sci-Fi19737.72016-12-24
The Jungle BookAvontuur, Drama20167.62016-12-24
7:19Drama, Historie20166.22016-12-23
Expediente SantisoMysterie, Sci-Fi20156.12016-12-23
Garfunkel and Oates: Trying to be SpecialCabaret20168.32016-12-23
Travelers (1 seizoen)Sci-Fi20168.12016-12-23
Trollhunters (1 seizoen)Animatie, Avontuur20168.52016-12-23
Don't Blame the Kid (aka Que Culpa Tiene el Niño)Komedie, Romantiek20166.92016-12-22
Lo and Behold: Reveries of the Connected WorldDocumentaire20167.22016-12-22
Star Trek: Enterprise (4 seizoenen)Avontuur, Sci-Fi20047.52016-12-22
American Odyssey (1 seizoen)Actie, Thriller20157.32016-12-21
Deck the HallsKomedie20064.92016-12-21
Dix Pour Cent (1 seizoen)Komedie20157.92016-12-21
The Break (aka La trêve) (1 seizoen)Misdaad, Thriller20157.82016-12-21
DaemoniumFantasie, Sci-Fi20157.32016-12-20
Gabriel Iglesias: I’m Sorry for What I Said When I Was HungryCabaret20167.42016-12-20
Mia and Me (2 seizoenen)Animatie, Familieserie20117.32016-12-20
RatsDocumentaire20166.62016-12-20
Sonic Boom (1 seizoen)Animatie, Actie20146.32016-12-20
Fight ClubMisdaad, Drama19998.82016-12-19
RatatouilleAnimatie, Komedie20078.02016-12-19
The Undertaker (aka Der Bestatter) (4 seizoenen)Misdaad20137.42016-12-19
Mammon (1 seizoen)Misdaad, Mysterie20146.72016-12-18
Maria Lang Mysteries (1 seizoen)Misdaad, Thriller20136.12016-12-18
Norskov (1 seizoen)Misdaad, Drama20157.12016-12-18
One in a BillionDocumentaire, Sport20167.92016-12-18
Shokuzai (1 seizoen)Mysterie20127.22016-12-18
Trapped (1 seizoen)Misdaad, Thriller20158.22016-12-18
King GeorgesDocumentaire, Biografie20157.22016-12-17
The Violin PlayerDrama20167.42016-12-17
Van Helsing (seizoen 1)Actie, Fantasie20165.62016-12-17
A Wish For ChristmasDrama, Familiefilm20166.62016-12-16
BarryBiografie, Drama20165.62016-12-16
Crazyhead (1 seizoen)Komedie, Horror20166.72016-12-16
Flits het Magische Huis (aka The Mouse of Magic)Animatie, Komedie20136.32016-12-16
The OA (1 seizoen)Drama, Mysterie20168.12016-12-16
Une Chance de Trop (1 seizoen)Drama, Thriller20156.92016-12-16
#Rucker50Documentaire, Sport20165.52016-12-15
3 Türken & ein BabyKomedie20155.22016-12-15
Acquitted (1 seizoen)Misdaad, Drama20157.62016-12-15
Cannabis (1 seizoen)Misdaad, Thriller20167.72016-12-15
Famous in AhmedabadDocumentaire, Short20158.42016-12-15
HoneymoonHorror20155.92016-12-15
Ice Fantasy (1 seizoen)Avontuur, Fantasie20167.42016-12-15
Modus (1 seizoen)Misdaad, Thriller20156.72016-12-15
NatureVision TV (1 seizoen)Documentaire, Natuur201502016-12-15
Occupied (1 seizoen)Drama, Thriller20157.62016-12-15
Sand Storm (aka Sufat Chol)Drama20167.22016-12-15
Tellus (1 seizoen)Misdaad, Drama20146.12016-12-15
The Churchmen (3 seizoenen)Drama20129.22016-12-15
Thicker than Water (aka Tjockare an vatten) (1 seizoen)Drama20147.22016-12-15
This is the LifeDocumentaire, Muziek20088.02016-12-15
At All CostsDocumentaire, Sport20167.32016-12-14
Let's Be EvilHorror, Sci-Fi20166.02016-12-13
Tokyo Trial (1 seizoen)Drama20168.42016-12-13
Asperger's Are UsDocumentaire, Komedie20167.22016-12-12
SenderoHorror20156.72016-12-12
The DoubleActie, Misdaad20115.92016-12-12
The Lone RangerActie, Western20136.52016-12-12
Dirk Gently’s Holistic Detective Agency (seizoen 1)Komedie, Sci-Fi20168.32016-12-11
Post GradKomedie20095.32016-12-11
De Boskampi'sKomedie, Misdaad20157.22016-12-10
HartenstraatKomedie, Romantiek20146.32016-12-10
Naked Among Wolves (aka Nackt unter Wölfen)Drama, Oorlog20157.22016-12-10
The Cliff (aka Hamarinn) (2 seizoenen)Mysterie, Thriller20096.82016-12-10
ApenstrekenFamiliefilm20156.42016-12-09
Captive (1 seizoen)Documentaire20167.72016-12-09
Club de Cuervos (2 seizoenen)Komedie, Drama20158.12016-12-09
De SurpriseKomedie, Romantiek20156.62016-12-09
Fuller House (2 seizoenen)Komedie, Familieserie20167.12016-12-09
Mariah Carey's Merriest ChristmasFamiliefilm, Muziek20156.52016-12-09
SpectralActie, Sci-Fi20167.82016-12-09
White Rabbit Project (1 seizoen)Reality20167.02016-12-09
Other PeopleDrama20166.32016-12-08
The Cuba Libre Story (1 seizoen)Documentaire, Politiek20168.22016-12-08
Mees Kees op de PlankenKomedie, Familiefilm20146.62016-12-07
Blue JayDrama20167.42016-12-06
Bob's Broken SleighAnimatie, Kinderfilm20155.92016-12-06
Reggie Watts: SpatialCabaret20166.62016-12-06
Heksen en Bezemstelen (aka Bedknobs and Broomsticks)Avontuur, Familiefilm19717.02016-12-05
MercenaryDrama, Sport20166.72016-12-05
DivergentAvontuur, Mysterie20146.72016-12-03
Lost and Found Music Studios (2 seizoenen)Familieserie20156.72016-12-03
RezetaDrama20126.62016-12-03
Across Grace AlleyDrama, Short20137.52016-12-02
Fauda (seizoen 1)Actie, Thriller20158.42016-12-02
For the Love of SpockDocumentaire, Biografie20167.82016-12-02
Hip Hop Evolution (seizoen 1)Documentaire, Muziek20168.52016-12-02
Interrogation (aka Visaaranai)Misdaad, Drama20158.62016-12-02
Man in the Iron MaskAvontuur19984.82016-12-02
My Super Ex-GirlfriendKomedie, Romantiek20065.12016-12-02
Rodeo & JulietFamiliefilm, Romantiek20155.32016-12-02
The Bletchley Circle (2 seizoenen)Misdaad, Mysterie20128.02016-12-02
White GirlDrama20165.72016-12-02
1000 Rupee Note (aka Ek Hazarachi Note)Drama20148.22016-12-01
A Dogwalker’s Christmas TaleRomantiek20155.82016-12-01
A.D. Kingdom and Empire (1 seizoen)Drama20157.32016-12-01
Angels in the SnowFamiliefilm20155.72016-12-01
Beyond BollywoodDocumentaire, Biografie20136.32016-12-01
Buurman & Buurman (11 afleveringen)Animatie, Komedie19768.72016-12-01
CarrieHorror19767.42016-12-01
CopycatMisdaad, Thriller19956.62016-12-01
CourtDrama20147.72016-12-01
Freddy, leven in de brouwerij (1 seizoen)Drama20137.32016-12-01
Good Witch (2 seizoenen)Drama20157.22016-12-01
Hot Tub Time MachineKomedie, Sci-Fi20106.42016-12-01
How Sarah Got Her Wings (aka Heaven Sent)Drama, Fantasie20156.22016-12-01
Merry KissmasKomedie, Romantiek20156.02016-12-01
Miracle on 34th StreetFamiliefilm, Fantasie19946.42016-12-01
Miracle on 34th StreetKomedie, Misdaad19477.92016-12-01
Miss India AmericaKomedie, Drama20157.02016-12-01
Natural SelectionDrama20155.32016-12-01
Nazi Gold in ArgentinaDocumentaire20047.12016-12-01
NewtownDocumentaire20165.32016-12-01
NullpunktDrama20147.72016-12-01
Rainbow TimeKomedie20165.62016-12-01
Richard Pryor: Live in ConcertCabaret19798.32016-12-01
Stretch and Bobbito: Radio That Changed LivesDocumentaire20158.32016-12-01
Tellur AliensAnimatie, Familiefilm201602016-12-01
The 10 Year PlanKomedie20146.32016-12-01
The King of ComedyKomedie, Misdaad19837.82016-12-01
The Musketeers (3 seizoenen)Avontuur, Drama20147.92016-12-01
The Numbers StationActie, Thriller20135.62016-12-01
The Spirit of ChristmasDrama, Mysterie20157.02016-12-01
Too LateDrama20156.62016-12-01
Tucker and Dale vs. EvilKomedie, Horror20107.62016-12-01
Now You See Him, Now You Don'tFamiliefilm, Komedie19726.22016-11-28
3% (1 seizoen)Actie, Sci-Fi20167.62016-11-25
Gilmore Girls: A Year in the Life (1 seizoen)Komedie, Drama20168.02016-11-25
Jedi Junior HighDocumentaire, Komedie20147.42016-11-25
Michael Che MattersCabaret20167.32016-11-25
GanduDrama20105.92016-11-22
Life or Something Like ThatKomedie20025.82016-11-22
LudoFantasie, Horror20154.32016-11-22
LuToDrama, Romantiek20135.52016-11-22
MercyThriller20164.42016-11-22
The Land of Cards (aka Tasher Desh)Fantasie20126.22016-11-22
FlubberKomedie, Familiefilm19975.22016-11-21
I'll Be Home For ChristmasKomedie, Familiefilm19985.42016-11-21
3 Days to KillActie, Drama20146.22016-11-20
Dictator: One Crazy JobDocumentaire, Politiek201202016-11-19
Beat Bugs (2 seizoenen)Animatie, Familieserie20168.22016-11-18
Colin Quinn: The New York StoryCabaret20167.22016-11-18
DivinesMisdaad, Drama20167.52016-11-18
Global Waste: The Scandal of Food WasteDocumentaire, Short201102016-11-18
Goldman Sachs: The Bank That Runs the WorldDocumentaire20127.82016-11-18
Putin's Hiddin TreasureDocumentaire, Short201402016-11-18
CristinaDocumentaire, Short20168.42016-11-17
Lovesick (aka Scrotal Recall) (2 seizoenen)Komedie20148.02016-11-17
Paranoid (seizoen 1)Misdaad, Drama20166.42016-11-17
Undecided: The MovieKomedie20167.32016-11-17
Brown Nation (1 seizoen)Komedie20167.82016-11-16
Dieter Nuhr: Nuhr in BerlinCabaret201602016-11-16
Jingle All The WayFamiliefilm19965.52016-11-16
A Christmas CarolDrama, Fantasie19847.92016-11-15
Einsatzgruppen: The Nazi Death SquadsDocumentaire, Oorlog20098.02016-11-15
Fireflies in the AbyssDocumentaire, Drama20157.12016-11-15
Let Her CryDrama20166.22016-11-15
M CreamAvontuur, Komedie20147.12016-11-15
Made in AmericaKomedie19934.92016-11-15
Mumbai Cha RajaDrama20156.72016-11-15
ShukrannalahDocumentaire, Short201602016-11-15
The Vampire Diaries (6 seizoenen)Drama, Fantasie20097.82016-11-15
DinosaurAnimatie, Avontuur20006.52016-11-14
History of the EaglesDocumentaire, Muziek20138.22016-11-14
Monsters, Inc. (aka Monsters en Co)Animatie, Avontuur20018.12016-11-14
TickledDocumentaire20167.62016-11-13
AllendeDrama20136.02016-11-11
Lang leve koning Julien (aka All Hail King Julien ) (4 seizoenen)Animatie, Komedie20147.52016-11-11
Meet the SpartansKomedie20082.72016-11-11
Patterns of Evidence: ExodusDocumentaire, Historie20147.92016-11-11
Roman Empire: Reign of BloodDrama20166.92016-11-11
The Beginning of Life: The Series (seizoen 1)Documentaire, Familie20167.62016-11-11
True Memoirs of an International AssassinActie, Komedie20166.12016-11-11
Under The SunDocumentaire20157.42016-11-11
Case (1 seizoen)Mysterie, Thriller20157.52016-11-10
The InnocentsHorror20157.42016-11-10
Danger Mouse (2 seizoenen)Animatie, Kinderserie20167.62016-11-09
Monsters UniversityAnimatie, Komedie20137.32016-11-08
My WayDocumentaire, Biografie201602016-11-08
The Last Kingdom (1 seizoen)Actie, Historie20158.32016-11-08
X-Rated: The Greatest Adult Movies of All TimeDocumentaire20155.82016-11-08
Frozen FeverAnimatie, Short20157.02016-11-07
The Late BloomerKomedie20165.22016-11-06
The Skeleton TwinsKomedie, Drama20146.82016-11-06
Dana Carvey: Straight White Male, 60Cabaret20167.22016-11-04
The Crown (1 seizoen)Drama, Historie20168.82016-11-04
The House of SmalL CubesAnimatie, Short20088.32016-11-04
The Ivory GameDocumentaire, Natuur20168.32016-11-04
Alvin and the ChipmunksAnimatie, Familiefilm20075.22016-11-03
The Expanse (1 seizoen)Mysterie, Sci-Fi20158.22016-11-03
Food ChoicesDocumentaire20167.02016-11-02
From Dusk Till Dawn (2 seizoenen + 9 afleveringen seizoen 3)Actie, Misdaad20157.02016-11-02
Mean StreetsMisdaad, Thriller19737.42016-11-02
The OneActie20015.92016-11-02
American PoltergeistHorror20152.82016-11-01
American Poltergeist of Borley ForestHorror20143.12016-11-01
At First SightDrama19995.92016-11-01
Bad SantaKomedie, Misdaad20037.12016-11-01
Brooklyn Nine-Nine (3 seizoenen)Komedie, Misdaad20148.32016-11-01
DeprogrammedDocumentaire20166.62016-11-01
Dot 2 DotDrama20146.92016-11-01
Ernst, Bobbie en het Geheim van Monta RossaFamiliefilm20106.82016-11-01
Floyd Norman: An Animated LifeDocumentaire, Biografie20167.52016-11-01
Happy People: A Year in the TaigaDocumentaire20107.82016-11-01
In Their ShoesDocumentaire20158.22016-11-01
Joy RideThriller20016.62016-11-01
Just My LuckKomedie20065.32016-11-01
LEGO Jurassic World: The Indominus EscapeAnimatie, Kinderserie20166.62016-11-01
MacheteActie20106.72016-11-01
Masha’s Spooky Stories (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20126.52016-11-01
November RuleKomedie20156.22016-11-01
RenditionDrama20076.82016-11-01
Rumble in Hong KongActie19733.32016-11-01
Santa Pac’s Merry Berry DayAnimatie, Familiefilm201602016-11-01
Some Like It HotKomedie, Romantiek19598.32016-11-01
SommersbyMysterie, Romantiek19936.12016-11-01
Spannish Affair 2 (aka Ocho apellidos catalanes)Komedie, Romantiek20155.12016-11-01
StreetActie20154.62016-11-01
The Lost Honour of Christopher JefferiesDrama20148.02016-11-01
The Man From the FutureKomedie20117.12016-11-01
The Texas Chainsaw MassacreHorror20036.22016-11-01
The Way BackDrama20107.32016-11-01
Trippel Trappel DierensinterklaasAnimatie, Familiefilm20147.22016-11-01
Under Siege 2: Dark TerritoryActie, Thriller19955.42016-11-01
Vampires SuckKomedie20103.52016-11-01
WarActie20076.32016-11-01
Chewing Gum (1 seizoen)Komedie20157.52016-10-31
CondormanKomedie19815.72016-10-31
FoxcatcherBiografie, Drama20147.02016-10-30
Pup StarKomedie, Familiefilm20165.92016-10-30
Sabras que Hacer ConmigoDrama20157.02016-10-30
The November ManActie20146.32016-10-30
I Am the Pretty Thing That Lives in the HouseThriller20165.62016-10-29
The African Doctor (aka Bienvenue a Marly-Gomont)Biografie, Komedie20166.72016-10-29
7 AñosDrama20167.12016-10-28
Ils sont partout (aka They Are Everywhere)Komedie20164.82016-10-28
Into the InfernoDocumentaire, Natuur20167.42016-10-28
Non-StopActie, Thriller20147.02016-10-28
Skylanders Academy (seizoen 1)Animatie, Kinderserie201602016-10-28
Trailer Park Boys: Out of the Park (seizoen 1)Avontuur, Komedie20167.32016-10-28
West CoastKomedie20166.82016-10-28
The Way We DanceDrama20136.92016-10-26
El Vato (1 seizoen)Komedie, Muziek20166.82016-10-25
Star Trek: Deep Space Nine (7 seizoenen)Actie, Sci-Fi19997.92016-10-25
The Sword in the Stone (aka Merlijn de Tovenaar)Animatie, Avontuur19637.22016-10-25
Eva Doesn't Sleep (aka Eva no duerme)Drama20155.72016-10-22
Zootropolis (aka Zootopia)Animatie, Avontuur20168.12016-10-22
Black Mirror (3 seizoenen)Drama, Sci-Fi20168.92016-10-21
Joe Rogan: TriggeredCabaret20167.62016-10-21
Midnight Diner: Tokyo Stories (1 seizoen)Drama20168.32016-10-21
Word Party (2 seizoen)Animatie, Kinderserie20168.42016-10-21
12 Years a SlaveBiografie, Drama20138.12016-10-20
Fire with FireActie20125.72016-10-20
Harsh TimesDrama20056.92016-10-20
I Could Never Be Your WomanKomedie20076.12016-10-20
Nine Queens (aka Nueve reinas)Misdaad, Thriller20007.92016-10-20
The Painted VeilDrama, Romantiek20067.52016-10-20
ValiantAnimatie, Avontuur20055.62016-10-20
21Drama20086.82016-10-19
2012Avontuur, Sci-Fi20095.82016-10-19
(500) Days of SummerKomedie, Romantiek20097.72016-10-19
HarudDrama20106.92016-10-19
Nick and Norah's Infinite PlaylistKomedie20086.72016-10-19
Scream (2 seizoenen + Halloween Special)Misdaad, Horror20157.22016-10-19
Sennentuntschi: Curse of the AlpsHorror20106.72016-10-19
The Haunted MansionKomedie, Familiefilm20034.92016-10-18
UnderdogActie, Avontuur20074.82016-10-18
Being George ClooneyDocumentaire20166.32016-10-17
Dansen op de VulkaanDrama20146.12016-10-17
Killer Women with Piers Morgan (1 seizoen)Documentaire20167.22016-10-17
Raman Raghav 2.0Thriller20167.52016-10-16
Angry Birds (2 seizoenen)Animatie, Kinderserie20136.32016-10-15
Glitch (1 seizoen)Drama20157.72016-10-15
KorengalDocumentaire, Oorlog20146.82016-10-15
PercentageActie20145.12016-10-15
Terrace House (2 seizoenen)Reality20158.12016-10-15
The Art of Organized NoizeDocumentaire, Muziek20167.42016-10-15
U TurnMisdaad, Horror20168.42016-10-15
Haters Back Off (1 seizoen)Komedie20166.62016-10-14
Sky Ladder: The Art of Cai Guo-QiangDocumentaire20167.32016-10-14
The Legend of Drunken Master (aka Jui kuen II)Actie, Komedie19947.62016-10-14
En Immersion (1 seizoen)Actie, Misdaad20157.02016-10-13
MascotsKomedie20166.22016-10-13
The Walking Dead (6 seizoenen)Drama, Horror20168.52016-10-13
America Unearthed (1 seizoen)Reality20135.72016-10-12
Justin Timberlake + The Tennessee KidsDocumentaire, Muziek20168.32016-10-12
Queen MimiDocumentaire, Biografie20157.82016-10-12
American Horror Story (5 seizoenen)Drama, Horror20138.22016-10-10
Kuromukuro (2 seizoenen)Anime, Sci-Fi20167.52016-10-10
Mary PoppinsKomedie, Musical19647.82016-10-10
Homeland (5 seizoenen)Drama, Thriller20118.42016-10-09
Hearts of SpringKomedie, Romantiek20166.42016-10-08
13THDocumentaire20168.42016-10-07
American ReunionKomedie20126.72016-10-07
Caspers GriezelkerstAnimatie, Kinderserie20004.62016-10-07
Caspers SpookschoolAnimatie, Kinderserie20064.72016-10-07
Children of MenDrama, Sci-Fi20067.92016-10-07
ContrabandActie20126.52016-10-07
Dr. Seuss’ The LoraxAnimatie, Komedie20126.52016-10-07
ElizabethDrama19987.52016-10-07
Every Second CountsDocumentaire, Sport20097.32016-10-07
FightingActie20095.72016-10-07
Green ZoneActie20106.92016-10-07
Honey 2Drama20115.32016-10-07
HopAnimatie, Avontuur20115.52016-10-07
Judy Moody and the Not Bummer SummerKomedie, Familiefilm20114.22016-10-07
Major PayneKomedie, Familiefilm19956.12016-10-07
Meet Joe BlackDrama19987.12016-10-07
Nitro Circus: The MovieKomedie20126.72016-10-07
ParaNormanAnimatie, Avontuur20127.02016-10-07
PaulKomedie20117.02016-10-07
Problem Child 2Komedie19914.52016-10-07
Russell Peters: Almost FamousCabaret201602016-10-07
Sin NombreAvontuur, Misdaad20097.62016-10-07
Small SoldiersActie19986.12016-10-07
Smokin’ AcesActie, Misdaad20066.72016-10-07
The Change-UpKomedie20116.42016-10-07
The DilemmaKomedie, Drama20115.32016-10-07
The Five-Year EngagementKomedie20126.22016-10-07
The GameMysterie, Thriller19977.82016-10-07
The Green MileMisdaad, Fantasie19998.52016-10-07
The Invention of LyingKomedie, Fantasie20096.42016-10-07
The Land Before TimeAnimatie, Familiefilm19887.32016-10-07
The Other Boleyn GirlBiografie, Drama20086.72016-10-07
The Siege of JadotvilleActie, Drama20168.22016-10-07
The WolfmanFantasie, Horror20105.82016-10-07
20,000 Leagues Under the SeaAvontuur, Drama19547.22016-10-04
Family Guy (seizoen 10 t/m 14)Komedie20158.32016-10-04
Underworld Trilogy (1 seizoen) (aka Alamaailma Trilogia: Vanki)Drama20107.12016-10-02
A Haunted HouseKomedie, Fantasie20135.12016-10-01
AgoraAvontuur, Historie20097.22016-10-01
American Pie 2Komedie20016.42016-10-01
American Summer (aka The Pool Boy)Komedie20094.72016-10-01
AmsterdamMisdaad, Drama20095.32016-10-01
Animals UnitedAnimatie, Komedie20104.92016-10-01
Arthur 3Animatie, Familiefilm20105.52016-10-01
Australien SkiesDocumentaire20155.32016-10-01
Beyond A Reasonable DoubtMisdaad, Mysterie20095.92016-10-01
Brick MansionsActie, Misdaad20145.72016-10-01
Coraline en de Geheime DeurAnimatie, Fantasie20097.72016-10-01
De vliegenierster van KazbekDrama, Oorlog20105.72016-10-01
Der UntergangBiografie, Drama20048.32016-10-01
Doctor Foster (1 seizoen)Drama20157.92016-10-01
Ellis in GlamourlandKomedie, Romantiek20045.82016-10-01
Faces in the CrowdThriller20115.72016-10-01
Get Him to the GreekKomedie20106.42016-10-01
Happy EndDrama20095.72016-10-01
Hasta La VistaKomedie, Drama20117.42016-10-01
HerRomantiek, Sci-Fi20138.02016-10-01
Het Meisje en de DoodDrama, Romantiek20126.42016-10-01
Hot FuzzActie, Komedie20077.92016-10-01
It’s Kind of a Funny StoryKomedie, Drama20107.22016-10-01
KenauActie, Avontuur20146.52016-10-01
Liever VerliefdKomedie, Romantiek20036.02016-10-01
Man vs Snake: The Long and Twisted Tale of NibblerDocumentaire20157.52016-10-01
Meester van de Zwarte Molen (aka Krabat)Drama, Fantasie20086.12016-10-01
Miami ViceActie20066.02016-10-01
Mr. BrooksMisdaad, Thriller20077.42016-10-01
Much Ado About NothingDrama20166.92016-10-01
My Big NightKomedie20155.92016-10-01
OrientedDocumentaire, Romantiek20157.82016-10-01
Pac's Scary HalloweenAnimatie, Kinderfilm201602016-10-01
ParanoiaDrama, Thriller20135.72016-10-01
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefAvontuur, Fantasie20105.92016-10-01
Pizza MaffiaDrama20114.92016-10-01
Prinses Lillifee en de kleine eenhoornAnimatie, Familiefilm20114.42016-10-01
PrisonersMisdaad, Mysterie20138.12016-10-01
Resident Evil: AfterlifeActie, Avontuur20105.92016-10-01
Resident Evil: ExtinctionActie, Avontuur20076.32016-10-01
Sammy’s Avonturen 2Animatie, Avontuur20125.72016-10-01
Schindler's ListDrama, Oorlog19938.92016-10-01
Seeking JusticeActie20116.22016-10-01
SmoorverliefdKomedie, Romantiek20134.92016-10-01
The 40-Year-Old-VirginKomedie, Romantiek20057.12016-10-01
The Adjustment BureauRomantiek, Sci-Fi20117.12016-10-01
The Company You KeepActie20126.42016-10-01
The Fort (aka Killa)Komedie, Drama20148.22016-10-01
The Monkey King: Havoc in Heaven's Palace (aka Xi You Ji: Da Nao Tian Gong)Actie, Avontuur20144.82016-10-01
The Next Three DaysMisdaad, Drama20107.42016-10-01
The Second Woman (aka Qing Mi)Drama, Romantiek20125.52016-10-01
The WitnessDocumentaire, Misdaad20157.72016-10-01
Tristan & IsoldeDrama20066.92016-10-01
Troll HunterActie20137.02016-10-01
UmrikaKomedie, Drama20156.62016-10-01
Unchained: The Untold Story of Freestyle MotocrossDocumentaire, Sport20168.32016-10-01
Upside DownDrama20126.42016-10-01
Volle MaanKomedie, Romantiek20024.12016-10-01
Walking on SunshineMusical, Romantiek20145.32016-10-01
Warm BodiesKomedie, Horror20136.92016-10-01
WonderbroedersKomedie, Drama20145.72016-10-01
Airplane II: The SequelKomedie, Sci-Fi19826.12016-09-30
Amanda KnoxDocumentaire20167.12016-09-30
Beverly Hills CopKomedie19847.32016-09-30
Broken CityMisdaad, Thriller20136.22016-09-30
Froning: The Fittest Man in HistoryDocumentaire, Sport20167.12016-09-30
Grease 2Drama, Musical19824.22016-09-30
Jackass Number TwoKomedie20067.12016-09-30
Land Girls (3 seizoenen)Drama20117.02016-09-30
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeActie, Avontuur20035.52016-09-30
Luke Cage (1 seizoen)Actie, Misdaad20168.32016-09-30
The IcemanMisdaad, Drama20126.92016-09-30
Mickey Mouse Clubhouse (2 seizoenen)Animatie, Kinderserie20165.92016-09-27
Once Upon a Time (5 seizoenen)Avontuur, Fantasie20147.92016-09-27
DeliriumAvontuur, Fantasie20147.02016-09-26
The WildAnimatie, Avontuur20065.32016-09-26
1920 LondonHorror20164.22016-09-25
Audrie & DaisyDocumentaire20167.72016-09-25
Natural Born PrankstersKomedie20163.82016-09-25
Easy (1 seizoen)Komedie20166.62016-09-23
Iliza Shlesinger: Confirmed KillsCabaret20165.92016-09-23
VeggieTales in the House (4 seizoenen)Animatie, Kinderserie20145.42016-09-23
District 9Actie, Sci-Fi20098.02016-09-22
ZombielandKomedie, Horror20097.72016-09-22
Fired Up!Komedie20096.22016-09-21
The English TeacherKomedie, Drama20135.82016-09-21
Sinterklaas en de Verdwenen PakjesbootFamiliefilm20096.12016-09-20
Sinterklaas en het geheim van het grote boekFamiliefilm20085.12016-09-20
Sinterklaas en het Pakjes MysterieFamiliefilm20104.62016-09-20
The First LineDrama20145.52016-09-20
First KidFamiliefilm, Komedie19965.12016-09-19
Confessions of a ShopaholicKomedie, Romantiek20095.92016-09-18
Crossing Lines (3 seizoenen)Actie, Misdaad20137.42016-09-18
CyberbullyDrama20115.92016-09-18
MeridianMysterie, Sci-Fi20165.62016-09-18
Pretty WomanKomedie, Romantiek19906.92016-09-18
RamboThriller, Oorlog20087.12016-09-18
The 100 Years ShowDocumentaire, Short20157.92016-09-18
The MakeoverKomedie20135.72016-09-18
You AgainKomedie, Romantiek20105.82016-09-18
3:10 to YumaAvontuur, Misdaad20077.72016-09-17
ARQSci-Fi, Thriller20166.52016-09-17
Cedric the Entertainer: Live from the VilleCabaret20166.52016-09-17
Drive AngryActie, Fantasie20115.52016-09-17
The Big ShortBiografie, Drama20157.82016-09-17
When in RomeKomedie, Romantiek20105.52016-09-17
Louis C.K.: HilariousCabaret20108.52016-09-16
The ExperimentDrama, Thriller20106.42016-09-16
The White HelmetsDocumentaire, Short20167.92016-09-16
Alex CrossActie, Misdaad20125.12016-09-15
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedAnimatie, Avontuur20114.42016-09-15
ArbitrageDrama, Thriller20126.62016-09-15
Big Mommas: Like Father, Like SonActie, Komedie20114.42016-09-15
Brotherly Love (1 seizoen)Drama20157.22016-09-15
East Jerusalem West JerusalemDocumentaire, Muziek20147.72016-09-15
From Fat to Finish LineDocumentaire20156.42016-09-15
MarmadukeKomedie, Familiefilm20104.22016-09-15
Playing for KeepsKomedie, Romantiek20125.72016-09-15
Sample ThisDocumentaire, Muziek20126.82016-09-15
Stalkers Who Kill (1 seizoen)Documentaire201502016-09-15
The Battle of PasschendaeleDrama, Romantiek20086.52016-09-15
City of God: 10 Years Later (aka Cidade de Deus: 10 Anos Depois)Documentaire20137.22016-09-14
De Speelgoeddokter (1 seizoen)Animatie, Kinderserie201402016-09-14
Deja VuActie, Thriller20067.02016-09-14
Dirty TeacherThriller20134.72016-09-14
Most Likely to DieHorror20164.42016-09-14
Pearl HarborActie, Drama20016.12016-09-14
People Like UsDrama20127.12016-09-14
Sofia het Prinsesje (aka Sofia the First) (1 seizoen)Animatie, Familieserie20147.22016-09-14
The SurrogateThriller20134.72016-09-14
TombstoneActie, Drama19937.82016-09-14
12 Dates of ChristmasKomedie, Fantasie20116.32016-09-13
25th HourDrama20027.72016-09-13
AnnapolisDrama20065.82016-09-13
BeachesKomedie, Muziek19886.82016-09-13
Bibi Blocksberg (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20095.92016-09-13
Christmas with HollyDrama, Familiefilm20127.12016-09-13
Cinderella ManBiografie, Sport20058.02016-09-13
Crimson TideActie19957.32016-09-13
Desperately Seeking SantaKomedie20116.02016-09-13
ExtremisDocumentaire, Short20167.72016-09-13
G.I. JaneActie, Oorlog19975.82016-09-13
Gnomeo and JulietAnimatie, Komedie20116.02016-09-13
HidalgoActie, Avontuur20046.72016-09-13
Jessie (4 seizoenen)Komedie, Familieserie20115.92016-09-13
Phineas en Ferb (2 seizoenen)Animatie, Actie20078.02016-09-13
Prince of Persia: The Sands of TimeAvontuur, Fantasie20106.62016-09-13
Sins of the MotherDrama20106.62016-09-13
SurrogatesActie, Sci-Fi20096.32016-09-13
Teen SpiritKomedie, Fantasie20115.62016-09-13
The CallThriller20136.72016-09-13
The HelpDrama20118.12016-09-13
The Horse WhispererDrama19986.52016-09-13
The HuntedThriller20036.02016-09-13
The InvisibleThriller20076.32016-09-13
The Life Aquatic with Steve ZissouAvontuur, Komedie20047.32016-09-13
The Nightmare Before ChristmasAnimatie, Fantasie19938.02016-09-13
The Royal TenenbaumsKomedie, Drama20117.62016-09-13
The VillageDrama20046.52016-09-13
Veronica GuerinDrama20036.92016-09-13
While You Were SleepingKomedie, Romantiek19956.72016-09-13
Who Framed Roger RabbitAnimatie, Avontuur19887.72016-09-13
Aquarius (2 seizoenen)Misdaad, Drama20157.02016-09-11
Bald Mountain (aka Serra Pelada)Drama, Western20137.02016-09-11
Garfield: A Tail of Two KittiesAnimatie, Komedie20065.02016-09-10
Garfield: The MovieAnimatie, Komedie20045.02016-09-10
HortonAnimatie, Avontuur20086.92016-09-10
John Tucker Must DieKomedie, Romantiek20065.82016-09-10
O Pai, O (aka Look at This)Komedie, Musical20075.92016-09-10
Saneamento Basico, O FilmeKomedie20077.32016-09-10
Jandino Asporaat – Hoe dan ookCabaret201602016-09-09
Tales of Irish Castles (1 seizoen)Documentaire201402016-09-09
First Contact: Lost Tribe of the AmazonDocumentaire20167.12016-09-07
RetreatThriller20115.82016-09-07
In-Lawfully YoursKomedie, Romantiek20166.12016-09-06
HeavyweightsKomedie, Familiefilm19956.72016-09-05
Stitch! The MovieAnimatie, Familiefilm20036.22016-09-05
21 & OverKomedie20135.92016-09-03
Chef's Table France (1 seizoen)Documentaire20168.52016-09-02
ConsumedDrama20154.52016-09-02
DaglichtDrama, Mysterie20137.02016-09-02
De Groeten van Mike!Familiefilm20126.72016-09-02
Dear JohnDrama, Romantiek20106.32016-09-02
Father's ChairDrama20126.72016-09-02
HancockKomedie20086.42016-09-02
Het DinerDrama, Thriller20136.12016-09-02
Kulipari: Een Leger van Kikkers (1 seizoen)Animatie, Kinderserie201602016-09-02
ManholeThriller20145.22016-09-02
Narcos (2 seizoenen)Misdaad, Drama20158.92016-09-02
Paul Blart: Mall CopKomedie20095.22016-09-02
Pineapple ExpressKomedie20087.02016-09-02
Queen of the NightKomedie20136.22016-09-02
Safe HavenDrama, Romantiek20136.72016-09-02
Step BrothersKomedie20096.92016-09-02
Tazza: The Hiddin CardThriller20146.92016-09-02
Terminator SalvationActie, Sci-Fi20096.62016-09-02
Waffle StreetKomedie20156.22016-09-02
You Don't Mess With The ZohanKomedie20085.52016-09-02
99Komedie, Misdaad20097.32016-09-01
9th Company (aka 9 Rota)Actie, Drama20057.22016-09-01
A Converstation With Gregory PeckDocumentaire, Biografie19998.02016-09-01
A Girl Like HerDrama20157.02016-09-01
Act of ValorActie, Avontuur20126.52016-09-01
All TogetherKomedie20075.02016-09-01
Army of DarknessKomedie, Fantasie19927.62016-09-01
ATMHorror, Thriller20124.72016-09-01
Burn, Burn, BurnKomedie20158.02016-09-01
City 40Documentaire, Drama20167.82016-09-01
De MarathonKomedie, Drama20127.52016-09-01
Dik TromFamiliefilm20106.12016-09-01
Don JonKomedie, Drama20136.62016-09-01
Figaro PhoAnimatie, Kinderserie20088.02016-09-01
Free BirdsKomedie20135.92016-09-01
Gettin' ItKomedie20063.52016-09-01
Gooische VrouwenKomedie, Drama20116.22016-09-01
Hart's WarDrama20026.32016-09-01
HectorDrama20156.82016-09-01
Holy HellDocumentaire20166.32016-09-01
Hope SpringsDrama20126.32016-09-01
I Am The Ambassador (2 seizoenen)Documentaire, Politiek201502016-09-01
JackieKomedie, Drama20126.92016-09-01
KillersActie20105.42016-09-01
Komt Een Vrouw Bij De DokterDrama, Romantiek20096.82016-09-01
Leve BoerenliefdeKomedie20134.82016-09-01
LimitlessMysterie, Sci-Fi20117.42016-09-01
Live and Let LiveDocumentaire20137.92016-09-01
New Kids NitroActie, Komedie20116.02016-09-01
New Kids TurboActie, Komedie20106.42016-09-01
Nothing in ReturnDrama20156.12016-09-01
Nova ZemblaDrama, Historie20115.82016-09-01
Off CourseKomedie20155.72016-09-01
Publieke WerkenDrama20156.72016-09-01
SintHorror20105.62016-09-01
SolticeThriller20085.42016-09-01
Sonny BoyDrama, Romantiek20116.42016-09-01
Stuck in LoveKomedie20127.32016-09-01
SupercrossActie20054.02016-09-01
Teen Wolf (5 seizoenen)Actie, Komedie20137.72016-09-01
The All TogetherKomedie20075.02016-09-01
The ArrivalDrama19966.32016-09-01
The Celestine ProphecyDrama20064.92016-09-01
The Hunting PartyActie20076.92016-09-01
The Legend of Bruce LeeActie20127.02016-09-01
The Man in the Iron MaskActie, Avontuur19986.52016-09-01
ToroMisdaad, Drama20166.02016-09-01
Trainer!Documentaire, Sport20137.42016-09-01
Uptown GirlsKomedie20036.12016-09-01
We Need To TalkKomedie20165.72016-09-01
Zero Dark ThirtyDrama, Thriller20127.42016-09-01
Air Bud 4 - De HomerunFamiliefilm20024.42016-08-31
Air Bud 5 - Super SmashFamiliefilm20034.12016-08-31
Chestnut: Hero of Central ParkFamiliefilm20045.52016-08-31
MVP 2: Most Vertical PrimateFamiliefilm20013.12016-08-31
MXP: Most Xtreme PrimateKomedie, Familiefilm20044.12016-08-31
SpymateAvontuur, Familiefilm20064.22016-08-31
Hello I Am DavidDocumentaire, Muziek20157.12016-08-30
Swiss Family RobinsonAvontuur, Familiefilm19607.22016-08-30
The TestimonyDocumentaire, Short20157.72016-08-30
Lawrence of Arabia: Restored VersionAvontuur, Biografie19628.42016-08-29
Whispers: An Elephant's TaleFamiliefilm20005.02016-08-29
Man on High Heels (aka Hai-hill)Actie, Komedie20146.52016-08-28
Enemies In-LawActie, Komedie20156.62016-08-26
EungyoDrama20126.72016-08-26
Glitter Force (2 seizoenen)Animatie, Kinderserie201502016-08-26
Hope (aka So-Won)Drama20138.32016-08-26
Jeff Foxworthy & Larry the Cable GuyCabaret20166.12016-08-26
The Concubine (aka Hoo-goong: Je-wang-eui cheob)Drama, Historie20126.22016-08-26
The Exclusive: Beat the Devils TattooKomedie20156.52016-08-26
The SilencedHorror20155.62016-08-26
XOXODrama20165.62016-08-26
AbzurdahDrama20155.42016-08-25
Black FridayActie, Misdaad20048.62016-08-25
NecrofobiaHorror20144.42016-08-25
Presenting Princess ShawDocumentaire, Muziek20156.62016-08-25
ResurrectionHorror20156.32016-08-25
A Man ApartActie, Misdaad20036.12016-08-24
Police AcademyKomedie19846.72016-08-24
ChimpanzeeDocumentaire, Natuur20127.22016-08-23
Septembers of ShirazDrama20165.72016-08-23
De Kleine Zeemeermin II: Terug in de Zee (aka The Little Mermaid II: Return to the Sea)Animatie, Familiefilm20005.62016-08-22
I'll Sleep When I'm DeadDocumentaire, Muziek20167.12016-08-22
Maz Jobrani: I’m Not a Terrorist, But I’ve Played OneCabaret20156.62016-08-22
That's My BoyKomedie20125.62016-08-22
Europa ReportSci-Fi, Thriller20136.52016-08-21
Star Trek: The Original Serie (3 seizoenen)Sci-Fi, Avontuur19668.42016-08-21
Bottersnikes & Gumbles (seizoen 1)Animatie, Kinderserie201602016-08-20
DhanakKomedie20158.12016-08-20
The Human ExperimentDocumentaire20136.82016-08-20
The Mortal Instruments: City of BonesFantasie, Horror20136.02016-08-20
Fearless (1 seizoen)Documentaire, Sport201602016-08-19
Julie & JuliaKomedie20097.02016-08-19
The Taking of Pelham 123Actie, Misdaad20096.42016-08-19
The Ugly TruthKomedie20096.52016-08-19
TrintaBiografie, Drama20146.92016-08-19
Puffin Rock (2 seizoenen)Animatie, Familieserie20158.92016-08-17
Seven PoundsDrama, Romantiek20087.72016-08-17
The Last HeistActie20163.62016-08-17
Clifford de Grote Rode Hond (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20006.72016-08-16
Star Wars: Episode VII: The Force AwakensActie, Avontuur20158.22016-08-16
AirliftActie, Drama20168.32016-08-15
Being APDocumentaire, Sport20156.12016-08-15
Indie Game: Life AfterDocumentaire20147.72016-08-15
Laal RangActie, Misdaad20168.22016-08-15
Louis C.K.: Live at the Comedy StoreCabaret20157.92016-08-15
Lt. Robin Crusoe, U.S.N.Avontuur, Komedie19666.02016-08-15
Minor DetailsAvontuur, Familiefilm20095.02016-08-15
Planet FIFADocumentaire, Sport201502016-08-15
Star Wars: Episode I: The Phantom MenaceActie, Avontuur19996.52016-08-15
Star Wars: Episode II: Attack of the ClonesActie, Avontuur20026.72016-08-15
Star Wars: Episode III: Revenge of the SithActie, Avontuur20057.62016-08-15
Star Wars: Episode IV: A New HopeActie, Avontuur19778.72016-08-15
Star Wars: Episode V: The Empire Strikes BackActie, Avontuur19808.82016-08-15
Star Wars: Episode VI: Return of the JediActie, Avontuur19838.42016-08-15
The A-TeamActie, Avontuur20106.82016-08-15
The Ehrlich Brothers ShowReality201502016-08-15
Marvel Super Hero Adventures: Frost FightAnimatie, Actie20154.82016-08-14
T-RexDocumentaire, Sport20158.22016-08-09
David Cross: Making America Great AgainCabaret20166.42016-08-05
Ever After High (5 seizoenen)Animatie, Kinderserie20138.12016-08-05
Continuum (4 seizoenen)Actie, Sci-Fi20147.72016-08-03
Fear and Loathing Las VegasAvontuur, Komedie19987.72016-08-03
Masha's Tales (1 seizoen)Animatie, Kinderserie201202016-08-03
APEX: The Story of the HypercarDocumentaire20167.42016-08-01
Broadchurch (2 seizoenen)Misdaad, Mysterie20138.42016-08-01
Dag (4 seizoenen)Komedie, Drama20108.62016-08-01
Do You Even Know Who I Am?Komedie20166.92016-08-01
Donald Trump’s The Art of the Deal: The MovieKomedie20166.32016-08-01
Full OutDrama20156.92016-08-01
Glen Campbell: I'll Be MeDocumentaire, Biografie20148.02016-08-01
Grand Hotel (3 seizoenen)Misdaad, Mysterie20138.52016-08-01
Holding The ManDrama20157.02016-08-01
JobsDrama20135.92016-08-01
Jusie and the PussycatsKomedie20015.32016-08-01
NextActie20076.22016-08-01
OorlogswinterDrama, Oorlog20087.12016-08-01
Our Family WeddingKomedie20104.92016-08-01
Sons of Anarchy (7 seizoenen)Misdaad, Drama20088.62016-08-01
UnbrandedDocumentaire20157.42016-08-01
White Collar (6 seizoenen)Komedie, Misdaad20098.32016-08-01
LEGO Bionicle: De Reis Naar Eenheid (aka The Journey to One) (2 seizoenen)Animatie, Actie20168.12016-07-29
TallulahKomedie, Drama20166.82016-07-29
Kung Fu Panda 3Animatie, Avontuur20167.32016-07-28
Me, Myself & IreneKomedie20006.52016-07-28
John WickMisdaad, Thriller20157.22016-07-24
Popples (3 seizoenen)Animatie, Kinderserie20166.42016-07-24
BoJack Horseman (3 seizoenen)Animatie, Komedie20158.32016-07-22
Cosmos: A Spacetime Odyssey (1 seizoen)Documentaire, Natuur20149.32016-07-22
Internet FamousKomedie20163.62016-07-21
The Hunger Games: Catching FireAvontuur, Sci-Fi20137.62016-07-20
UnbrokenBiografie, Drama20147.22016-07-20
Today's SpecialKomedie20096.82016-07-19
What If...Drama20106.62016-07-19
South Park: Bigger, Longer & UncutAnimatie, Komedie19997.82016-07-18
To Save a LifeDrama20097.12016-07-18
A Good Rain KnowsDrama20156.62016-07-16
AdamDrama20097.22016-07-16
Alvinnn!!! And the Chipmunks (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20155.32016-07-16
HolidaysHorror20165.12016-07-16
International Street ArtDocumentaire201402016-07-16
JelliesDocumentaire201302016-07-16
LusersKomedie20155.32016-07-16
Magi: Adventure of Sinbad (1 seizoen)Anime, Avontuur20147.92016-07-16
Ocean WondersDocumentaire, Natuur201302016-07-16
RebirthThriller20165.02016-07-16
The Story of MinecraftDocumentaire, Avontuur20157.82016-07-16
American History XMisdaad, Drama19988.52016-07-15
GhostheadsDocumentaire20166.12016-07-15
HardflipActie, Drama20125.62016-07-15
Just WrightKomedie20105.82016-07-15
Love Me!Komedie20146.72016-07-15
Marriage RetreatKomedie, Drama20115.32016-07-15
Return To MeKomedie20006.72016-07-15
Scooby-DooAvontuur, Komedie20024.92016-07-15
Seven Days in UtopiaDrama, Sport20116.12016-07-15
Stranger Things (1 seizoen)Drama, Fantasie20169.02016-07-15
The 5th QuarterDrama, Sport20105.72016-07-15
The EncounterDrama20107.02016-07-15
Tony Robbins: I Am Noy Your GuruDocumentaire20166.62016-07-15
Two Weeks NoticeKomedie20026.12016-07-15
UnconditionalDrama20127.22016-07-15
GridlockedActie20155.72016-07-14
DraculaHorror, Romantiek19796.42016-07-13
Dragon: The Bruce Lee StoryActie, Biografie19937.02016-07-13
How HighKomedie, Fantasie20016.22016-07-13
No FilterKomedie20165.62016-07-13
De Reuzenperzik (aka James and the Giant Peach)Animatie, Avontuur19966.72016-07-11
RascalDrama, Familiefilm19696.72016-07-11
MateoDocumentaire, Muziek20148.42016-07-10
Summer of '92Komedie20157.12016-07-10
Mike de Ridder (2 seizoenen)Animatie, Familieserie20115.22016-07-09
Good Morning Call (1 seizoen)Komedie, Romantiek20168.22016-07-08
The InvitationHorror, Thriller20156.62016-07-08
Brahman NamanKomedie20165.72016-07-07
The Armor of LightDocumentaire, Nieuws20156.62016-07-07
Brandweerman Sam (3 seizoenen)Animatie, Kinderserie20146.52016-07-04
Kuromukuro (1 seizoen)Anime, Sci-Fi20167.52016-07-04
Hannibal (3 seizoenen)Misdaad, Horror20158.62016-07-03
Lay the FavoriteKomedie20124.82016-07-02
Mike de Ridder - Reis naar de DrakenbergAnimatie, Kinderfilm20144.92016-07-02
MudDrama20127.42016-07-02
Thomas de Stoomlocomotief: HeldenverhaalAnimatie, Kinderfilm20147.12016-07-02
20 Feet From StardomDocumentaire, Muziek20137.42016-07-01
A Perfect EndingDrama20125.92016-07-01
A Royal AffairBiografie, Drama20127.62016-07-01
AmokDrama20145.62016-07-01
BabaDrama20148.52016-07-01
Balls of FuryKomedie20075.32016-07-01
Before MidnightDrama, Romantiek20137.92016-07-01
Between (2 seizoenen)Drama20155.52016-07-01
Bright NightDrama20155.12016-07-01
Cartel LandDocumentaire, Actie20157.42016-07-01
ColegasKomedie20126.92016-07-01
De 100-jarige Man die uit het Raam KlomKomedie20137.12016-07-01
De Grote Brand in PiekepolderAnimatie, Kinderfilm20106.42016-07-01
Deep (aka En Immersion) (1 seizoen)Actie, Misdaad20167.12016-07-01
Eastsiders (2 seizoenen)Drama20155.62016-07-01
EnemyThriller20136.92016-07-01
Family FeverDrama20145.62016-07-01
Fittest on EarthDocumentaire, Sport20168.12016-07-01
Floating!Drama20156.62016-07-01
Gilmore Girls (7 seizoenen)Komedie, Drama20008.02016-07-01
Hello I Must Be GoingDrama20126.22016-07-01
HirschenKomedie20147.12016-07-01
IntouchablesBiografie, Komedie20118.62016-07-01
JagtenDrama20128.32016-07-01
Jim Jeffries: FreedumbCabaret201602016-07-01
Kaptn OskarDrama20135.52016-07-01
Kiss MeDrama20116.92016-07-01
Klappe Cowboy!Komedie20126.22016-07-01
Kon-TikiAvontuur, Historie20127.22016-07-01
Love steaksKomedie20136.82016-07-01
Making the American ManDocumentaire20165.82016-07-01
MalavitaKomedie, Misdaad20136.32016-07-01
MannenhartenKomedie, Romantiek20135.72016-07-01
Marcella (1 seizoen)Misdaad, Drama20167.12016-07-01
Marco Polo (2 seizoeen)Avontuur, Drama20148.12016-07-01
My Friend RockefellerDocumentaire, Biografie20155.92016-07-01
Now You See MeeMisdaad, Mysterie20137.32016-07-01
Nymphomaniac: Vol. IDrama20137.02016-07-01
Nymphomaniac: Vol. IIDrama20136.72016-07-01
RedActie20107.12016-07-01
Red 2Actie20136.72016-07-01
Road to YesterdayDrama20157.92016-07-01
Slasher (1 seizoen)Thriller20166.62016-07-01
SnowpiecerActie, Sci-Fi20137.02016-07-01
SuicideActie, Thriller20146.42016-07-01
The AwakeningHorror20116.52016-07-01
The CodeDocumentaire20117.72016-07-01
The Great EscapeAvontuur, Drama19638.32016-07-01
The Love PunchKomedie20135.72016-07-01
The LunchboxDrama20137.82016-07-01
The PresenceHorror20144.42016-07-01
The WhistleblowerThriller20117.22016-07-01
Ti Mene NosisActie, Drama20157.92016-07-01
To Russia With LoveDocumentaire, Sport20146.42016-07-01
Un PropheteMisdaad, Drama20097.92016-07-01
3 1/2 Minutes, Ten BulletsDocumentaire, Misdaad20157.22016-06-30
A Very Secret Service (aka Au service de la France) (1 seizoen)Komedie20157.42016-06-30
Rolling PapersDocumentaire, Nieuws20155.92016-06-28
Justin Time Go! (1 seizoen)Kinderserie201602016-06-27
Katt Williams: PimpadelicCabaret20096.62016-06-24
The Fundamentals of CaringDrama20167.62016-06-24
EegaKomedie, Fantasie20128.02016-06-23
The EqualizerActie, Misdaad20147.22016-06-23
Penny Dreadful (2 seizoenen + 8 afleveringen seizoen 3)Drama, Horror20158.32016-06-20
Salam NeighborDocumentaire, Avontuur20157.02016-06-20
Ip Man 3Actie, Drama20157.22016-06-19
The Chosen OnesDrama20157.02016-06-17
Top SpinDocumentaire20147.42016-06-16
Jasper en Julia (aka Justin and the Knights of Valour)Animatie, Avontuur20136.12016-06-15
Pete Johansson: You Might Also Enjoy Pete JohanssonCabaret20166.22016-06-15
Terug Naar de KustThriller20096.42016-06-15
Mat Shephard is a Friend of MineDocumentaire, Biografie20147.72016-06-14
TalvarDrama, Mysterie20158.42016-06-14
LEGO Friends: The Power of Friendship (2 seizoenen)Animatie, Kinderserie201602016-06-11
Teddy's Show - Was Labersch du...?Cabaret201502016-06-10
12 RoundsActie, Misdaad20095.62016-06-09
SynchronicityMysterie, Sci-Fi20155.42016-06-09
TrashAvontuur, Misdaad20147.22016-06-08
ParaísoRomantiek20136.32016-06-06
Confessions of a Brazilian Call GirlDrama20116.12016-06-05
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayKomedie20086.12016-06-05
Bo Burnham: Make HappyCabaret20168.42016-06-03
Hibana (aka Spark) (1 seizoen)Drama20168.12016-06-03
(Dis)Honesty: The Truth About LiesDocumentaire, Nieuws20157.12016-06-01
72 Cutest Animals (1 seizoen)Documentaire, Natuur20165.72016-06-01
72 Dangerous PlacesDocumentaire, Natuur20166.32016-06-01
A Bridge Too FarDrama, Oorlog19777.42016-06-01
Almost HolyDocumentaire, Biografie20158.12016-06-01
AsthmaDrama20145.82016-06-01
Black Man White SkinDocumentaire201502016-06-01
IllegalDocumentaire201402016-06-01
Jeff Dunham - All over the MapCabaret20147.12016-06-01
Los Heroes del MalDrama20155.82016-06-01
MarleyDocumentaire, Muziek20128.02016-06-01
MythBusters (5 seizoenen)Documentaire20038.32016-06-01
Only the DeadDocumentaire, Biografie20157.82016-06-01
Out of the FurnaceMisdaad, Thriller20136.82016-06-01
Pokemon de Film - Hoopa en de Strijd der TijdenAnime, Actie20156.52016-06-01
Pokemon XY (2 seizoenen)Anime, Actie20147.42016-06-01
Raiders!: Story of Greatest Fan Film Ever MadeDocumentaire, Avontuur20157.42016-06-01
RecoilActie20125.22016-06-01
Speed SistersDocumentaire, Avontuur20168.32016-06-01
Spy Time (aka Anacleto: Agente secreto)Actie, Komedie20156.02016-06-01
Sweet Mickey For PresidentDocumentaire, Muziek20158.32016-06-01
The EagleActie, Avontuur20116.22016-06-01
The Fear of 13Documentaire, Misdaad20157.62016-06-01
The Last PatrolDocumentaire20147.12016-06-01
The Mask You Live InDocumentaire, Nieuws20157.52016-06-01
Transfatty LivesDocumentaire, Biografie20158.12016-06-01
Tyke Elephant OutlawDocumentaire20157.62016-06-01
What Our Fathers Did: A Nazi LegacyDocumentaire20156.62016-06-01
YPFKomedie, Drama20076.32016-06-01
The Last Man on the MoonDocumentaire, Biografie20147.62016-05-28
Mako Mermaids: An H2O Adventure (4 seizoenen)Avontuur, Fantasie20137.42016-05-27
The Do-OverKomedie20167.52016-05-27
Dramaworld (1 seizoen)Komedie, Drama20168.42016-05-23
ElectricityDrama20145.92016-05-23
David and GoliathDrama20156.12016-05-22
Krampus: The Christmas DevilHorror20131.72016-05-22
The Ouija ExperimentHorror20113.52016-05-22
The Ouija Experiment 2: Theatre of DeathHorror20151.92016-05-22
Lady Dynamite (1 seizoen)Komedie201602016-05-20
The Man in the WallDrama, Thriller20157.42016-05-20
Total RecallActie20126.32016-05-19
Attacking the Devil: Harold Evans and the Last Nazi War Crime Documentaire, Historie20148.32016-05-15
Claudia de Breij – TeerlingCabaret20167.32016-05-15
Daniël Arends: De Zachte HeelmeesterCabaret20147.92016-05-15
Diederik van Vleuten: Buiten SchotCabaret201402016-05-15
Eric van Sauers – RidderCabaret20118.22016-05-15
Herman Finkers – Oudejaarsconference 2015Cabaret20157.42016-05-15
Jan Jaap van der Wal – DystopiaCabaret201402016-05-15
Kasper van Kooten: Jackie FontanelCabaret201202016-05-15
Najib Amhali – The Best OfCabaret201102016-05-15
Pieter Derks: Van NatureCabaret201402016-05-15
Ronald Goedemondt – De R van RonaldCabaret20147.92016-05-15
Wim Helsen – Spijtig Spijtig SpijtigCabaret201302016-05-15
How to Sell a BanksyDocumentaire20125.12016-05-13
Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?Cabaret20148.12016-05-13
Steve Jobs: The Lost InterviewDocumentaire20128.12016-05-13
The Kids Menu (aka Little Humans)Documentaire20167.22016-05-12
Full House (8 seizoenen)Komedie, Familieserie19946.62016-05-10
Sex TapeKomedie20145.12016-05-10
Atelier (aka Underwear) (1 seizoen)Drama20157.92016-05-09
Zorro, the AvengerAvontuur, Western19596.72016-05-09
A Mother's InstinctThriller20155.62016-05-07
Ali Wong: Baby CobraCabaret20167.52016-05-07
Atomic FalafelKomedie, Drama20156.12016-05-06
Ice Scultupre ChristmasKomedie20156.82016-05-06
4th Man OutKomedie20156.42016-05-05
Marseille (seizoen 1)Drama20166.92016-05-05
Fantasia 2000Animatie, Fantasie20007.32016-05-02
Mr. RightKomedie20156.32016-05-02
ParadoxThriller20164.52016-05-02
She's Beautiful When She's AngryDocumentaire20147.02016-05-02
The Magnificent 7Actie, Western19607.82016-05-02
Cedar RapidsKomedie20116.32016-05-01
Een Kwestie van GeloofDrama201402016-05-01
FameDrama20095.02016-05-01
Gomorra (1 seizoen)Misdaad, Drama20148.72016-05-01
Griffin & PhoenixDrama20067.12016-05-01
Happily N'Ever AfterAnimatie, Avontuur20094.52016-05-01
Imagine Me & YouKomedie, Romantiek20056.92016-05-01
It’s a Boy Girl ThingKomedie20066.32016-05-01
Over Her Dead BodyKomedie, Romantiek20085.22016-05-01
Palmeras en la nieve (aka Palm Trees in the Snow)Drama, Romantiek20157.32016-05-01
Requiem for the American DreamDocumentaire, Biografie20158.02016-05-01
Somm: De Fles InDocumentaire20157.42016-05-01
Stop at Nothing: The Lance Armstrong StoryDocumentaire, Sport20147.62016-05-01
TerraDocumentaire, Natuur201502016-05-01
Special CorrespondentsKomedie20165.82016-04-29
Team FoxcatcherDocumentaire, Sport20167.42016-04-29
Valley UprisingDocumentaire20148.42016-04-26
We are Twisted F***ing SisterDocumentaire, Muziek20147.52016-04-23
Catching the SunDocumentaire, Drama20157.42016-04-22
Patton Oswalt: Talking for ClappingCabaret20166.82016-04-22
Words and PicturesKomedie, Romantiek20136.62016-04-19
My Best Friend's GirlKomedie, Romantiek20085.92016-04-16
The Last GladiatorsDocumentaire20117.22016-04-16
Band of RobbersKomedie20155.82016-04-15
Cuckoo (3 seizoenen)Komedie20147.42016-04-15
Kong: Koning van de ApenAnimatie, Kinderserie20166.92016-04-15
Op Recept van de DokterDocumentaire20157.12016-04-15
People of Tomorrow (1 seizoen)Documentaire, Muziek201402016-04-15
Mees Kees op KampKomedie, Drama20136.32016-04-14
Age of ChampionsDocumentaire20117.42016-04-11
Crafting a NationDocumentaire, Nieuws20137.42016-04-11
Wall Street: Money Never SleepsDrama20106.32016-04-09
Hannibal Takes EdinburghCabaret201602016-04-08
HushHorror, Thriller20167.52016-04-08
Rebellion (1 seizoen)Drama, Oorlog20166.82016-04-08
De Prins van EgypteAnimatie, Avontuur19987.02016-04-05
Sinbad: Legend of the Seven SeasAnimatie, Avontuur20036.72016-04-05
Walt Before Mickey (aka The Dreamer)Biografie, Drama20156.32016-04-05
101 Echte Dalmatiërs (aka 101 Dalmatians)Avontuur, Familiefilm19965.62016-04-04
Bratz: The MovieKomedie, Muziek20072.82016-04-04
Operation Dumbo DropActie, Komedie19954.92016-04-04
The Birth of SakéDocumentaire, Biografie20157.32016-04-04
AntzAnimatie, Avontuur19986.62016-04-02
The Road to El DoradoAnimatie, Avontuur20006.92016-04-02
Addicted to SextingDocumentaire20153.72016-04-01
All Work All PlayDocumentaire20156.42016-04-01
CodegirlDocumentaire20156.72016-04-01
Cyborg 009 VS Devilman (1 seizoen)Anime, Actie20156.72016-04-01
De Gelaarsde Kat (aka Puss in Boots)Animatie, Avontuur20116.72016-04-01
De Vijf Legendes (aka Rise of the Guardians)Animatie, Familiefilm20127.32016-04-01
Frank and CindyKomedie20157.92016-04-01
Fresh DressedDocumentaire, Muziek20156.12016-04-01
Hoe Tem je een Draak (aka How to Train Your Dragon)Animatie, Avontuur20108.22016-04-01
IversonDocumentaire, Sport20147.32016-04-01
Jermey Scott: The People's DesignerDocumentaire20156.72016-04-01
Joseph: King of DreamsAnimatie, Avontuur20006.52016-04-01
Kung Fu Panda 2Animatie, Familiefilm20117.32016-04-01
Kung FuryActie, Komedie20158.12016-04-01
Lizzie Borden Took an AxThriller20145.82016-04-01
Madagascar 3: Op Avontuur in Europa (aka Madagascar 3: Europe's Most Wanted)Animatie, Avontuur20126.92016-04-01
MegamindAnimatie, Komedie20107.32016-04-01
Shrek voor Eeuwig en Altijd (aka Shrek Forever After)Animatie, Komedie20106.42016-04-01
TangerineKomedie, Drama20157.12016-04-01
Auschwitz: The nazis and the final solution (1 seizoen)Documentaire, Oorlog20058.72016-03-31
Backstreet Boys: Show 'Em What You're Made OfDocumentaire, Muziek20157.82016-03-31
Covered: Alive in AsiaDocumentaire20166.42016-03-31
Deep WebDocumentaire20157.22016-03-31
Hiroshima: BBC History of World War IIDocumentaire, Historie20058.12016-03-31
Killer EliteActie, Misdaad20116.52016-03-31
Pride and GloryMisdaad, Thriller20086.72016-03-31
Steve Jobs: Billion Dollar HippyDocumentaire, Biografie20116.92016-03-31
Top Gear (seizoen 18 t/m 22)Talkshow, Komedie20148.82016-03-31
Daniël Arends: BlessuretijdCabaret20137.92016-03-29
Daniël Arends: Geen ExcusesCabaret20107.82016-03-29
Daniël Arends: Joko 79Cabaret201002016-03-29
Fresh Meat (4 seizoenen)Komedie, Drama20138.02016-03-29
Hans Teeuwen: SpiksplinterCabaret20116.52016-03-29
Hans Teeuwen: TruiCabaret19997.92016-03-29
Herman Finkers: Na de pauzeCabaret20127.42016-03-29
Jeff Dunham: Controlled ChaosCabaret20117.62016-03-29
Jeff Dunham: Minding the MonstersCabaret20127.22016-03-29
Kevin Hart: Laugh at My PainCabaret20117.52016-03-29
Kevin Hart: Seriously FunnyCabaret20107.72016-03-29
Lebbis: BrandingCabaret201202016-03-29
Lebbis: Hoe Laat Begint het SchietenCabaret201102016-03-29
Ronald Goedemondt: Binnen de lijntjesCabaret20127.72016-03-29
Ronald Goedemondt: DedicationCabaret20118.22016-03-29
Ronald Goedemondt: SpekCabaret20068.02016-03-29
Theo Maassen: Met Alle RespectCabaret20127.82016-03-29
Youp van 't Hek: WigwamCabaret20147.92016-03-29
The Passion (USA) 2016Drama, Musical20167.82016-03-26
Monkey UpKomedie, Familiefilm20166.02016-03-19
Daredevil (2 seizoenen)Actie, Misdaad20168.72016-03-18
He Never DiedHorror20156.42016-03-18
Jimmy Carr: Funny BusinessCabaret20167.22016-03-18
My Beautiful Broken BrainDocumentaire, Biografie20168.32016-03-18
Pee-Wee's Big HolidayAvontuur, Komedie20167.22016-03-18
Sidetracked (aka Las ovejas no pierden el tren)Komedie20145.52016-03-15
Tricked: The DocumentaryDocumentaire, Misdaad20136.32016-03-15
John CarterActie, Avontuur20126.62016-03-14
The Characters (seizoen 1)Cabaret20165.32016-03-11
The Upside of AngerKomedie20056.92016-03-10
Digmon Fusion (2 seizoenen)Anime, Actie20117.42016-03-09
Halo: The Fall of ReachAnimatie, Sci-Fi20155.82016-03-09
Janoskians: Untold and UntrueKomedie20167.42016-03-09
ZinzanaMisdaad, Thriller20156.72016-03-09
Hustlers (aka Pawn Shop Chronicles)Actie, Komedie20135.92016-03-07
Hell and BackAnimatie, Komedie20155.12016-03-05
For GraceDocumentaire, Biografie20158.22016-03-02
Mark & Russel's Wilde RideKomedie20155.92016-03-02
Achtste-groepers Huilen NietDrama, Familiefilm20127.52016-03-01
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandKomedie, Sport20166.42016-03-01
Flex Is KingsDocumentaire20135.72016-03-01
Food MattersDocumentaire20087.82016-03-01
Hot BotKomedie, Sci-Fi20165.52016-03-01
It's Now Or NeverKomedie20155.12016-03-01
LoreakDrama20146.82016-03-01
Pac-Man and the Ghostly Adventures (2 seizoenen)Animatie, Kinderserie20135.52016-03-01
Prem Ratan Dhan PayoActie, Romantiek20155.02016-03-01
Sammy & Co (seizoen 1)Animatie, Kinderserie20145.82016-03-01
The Real MiyagiDocumentaire, Biografie20147.92016-03-01
Theo Von: No OffenseCabaret20164.62016-02-29
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of DestinyActie, Avontuur20167.12016-02-26
Bleach (2 seizoenen)Anime, Actie20058.32016-02-24
Code Geass: Lelouch of the Rebellion aka Kodo giasu: Hangyaku no rurushu (seizoen 1)Anime, Actie20068.72016-02-24
Death Note aka Desu noto (1 seizoen)Anime, Misdaad20069.02016-02-24
Cooked (1 seizoen)Documentaire20158.22016-02-19
Red vs. Blue: The Blood Gulch Chronicles (1 seizoen)Animatie, Actie20038.52016-02-18
Sharknado 3Horror20154.32016-02-16
EllisDocumentaire, Short20157.12016-02-15
Muerte en Buenos Aires (aka Death in Buenos Aires)Misdaad, Mysterie20145.32016-02-15
Ramses (1 seizoen)Biografie, Drama20147.92016-02-15
SnervousDocumentaire20156.62016-02-15
Hitler: The Rise of Evil (1 seizoen)Biografie, Drama20037.32016-02-12
AcceptedKomedie20066.52016-02-10
Ascension (1 seizoen)Drama, Sci-Fi20147.22016-02-05
Hannibal Buress – Comedy CamisadoCabaret20166.62016-02-05
Troetelbeertjes & Familie (2 seizoenen)Animatie, Kinderserie201502016-02-05
Turbo FAST (3 seizoenen)Animatie, Kinderserie20137.82016-02-05
French DirtyKomedie, Drama20156.22016-02-04
The Divide (1 seizoen)Drama, Thriller20147.52016-02-04
Kurt & CourtneyDocumentaire, Muziek19986.22016-02-03
Les Emotifs AnonymesKomedie, Romantiek20106.92016-02-02
A Faster HorseDocumentaire20157.52016-02-01
Game FaceDocumentaire, Sport20158.12016-02-01
Larva (3 seizoenen)Animatie, Kinderserie201302016-02-01
My Little Pony Equestria Girls: Friendship GamesAnimatie, Kinderfilm20157.12016-02-01
Pokemon – Diancie en de Cocon der VernietigingAnime, Actie20145.52016-02-01
Ever After High (4 seizoenen)Animatie, Kinderserie20137.92016-01-29
MirrorsHorror20086.22016-01-27
The Purge: AnarchyActie, Horror20146.52016-01-25
Chelsea Does (1 seizoen)Documentaire20167.52016-01-23
It Happened One NightKomedie, Romantiek19348.22016-01-23
MannyDocumentaire, Sport20147.22016-01-23
The Adventures of Sharkboy & LavagirlActie, Familiefilm20053.52016-01-23
7 SecondsActie, Thriller20054.82016-01-21
FelonMisdaad, Drama20087.52016-01-21
Kurt Cobain: Montage of HeckDocumentaire, Biografie20157.62016-01-21
Little Witch AcademiaAnimatie, Fantasie20137.42016-01-21
Little Witch Academia: Enchanted ParadeAnimatie, Komedie20157.32016-01-21
Stomp the YardDrama, Muziek20075.22016-01-21
The Bridge on the River KwaiAvontuur, Oorlog19578.22016-01-21
Blind FuryActie, Komedie19896.32016-01-20
Close Encounters of the Third KindDrama, Sci-Fi19777.72016-01-20
Stuart Little 3: Call of the WildAnimatie, Familiefilm20054.32016-01-20
The Amazing Spider-Man 2Actie, Avontuur20146.82016-01-20
CheetahAvontuur, Familiefilm19896.12016-01-18
Max Keeble's Big MoveKomedie, Familiefilm20015.32016-01-18
Gotham (seizoen 1)Misdaad, Thriller20148.02016-01-16
Rob Schneider: Soy Sauce and the HolocaustCabaret20135.82016-01-15
The Koala Brothers (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20037.42016-01-15
Meet the PatelsDocumentaire, Komedie20147.22016-01-13
Man of the HouseKomedie, Familiefilm19955.02016-01-12
Tom Segura - Mostly StoriesCabaret20167.42016-01-09
Bonded by BloodMisdaad, Drama20105.52016-01-08
Pumping IronDocumentaire, Sport19777.52016-01-08
The Good GirlKomedie, Romantiek20026.52016-01-08
Aliens in the AtticAvontuur, Komedie20095.42016-01-06
High CrimesMisdaad, Drama20026.32016-01-06
ShutterHorror, Mysterie20085.22016-01-06
Hoop DreamsDocumentaire, Sport19948.32016-01-04
Ben & Holly's Little Kingdom (1 seizoen)Animatie, Familieserie20097.62016-01-02
Transformers: Rescue Bots (3 seizoenen)Animatie, Kinderserie20156.72016-01-02
72 Dangerous Animals: Australia (1 seizoen)Documentaire, Natuur20147.32016-01-01
All About SteveKomedie, Romantiek20094.82016-01-01
DemocratsDocumentaire, Politiek20147.42016-01-01
How to Change the WorldDocumentaire, Biografie20157.82016-01-01
Intramural (Balls Out)Komedie, Sport20144.52016-01-01
Invizimals (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20135.22016-01-01
Jesus CampDocumentaire20067.52016-01-01
Josef Fritzl: Story of a MonsterDocumentaire, Historie20105.42016-01-01
Life's Too Short (aka Het leven is te kort) - Easter SpecialKomedie20137.82016-01-01
Life's Too Short (aka Het leven is te kort) (1 seizoen)Komedie20117.52016-01-01
Los Tiempos de Pablo EscobarDocumentaire, Historie20126.82016-01-01
Miss Fisher's Murder Mysteries (3 seizoenen)Misdaad, Mysterie20128.32016-01-01
Pablo Escobar, el patrón del mal (1 seizoen)Biografie, Misdaad20128.62016-01-01
Power Rangers Dino Charge (1 seizoen)Actie, Avontuur20157.02016-01-01
Rectify (2 seizoenen)Drama20138.42016-01-01
The Adventures of Figaro Pho (2 seizoenen)Animatie, Kinderserie20127.72016-01-01
The Hunting GroundDocumentaire20156.82016-01-01
The PillKomedie, Drama20115.52016-01-01
Trophy KidsDocumentaire20137.82016-01-01
WesternDocumentaire, Western20156.72016-01-01
Spijt!Drama, Familiefilm20137.22015-12-30
FiftyDrama, Romantiek20156.02015-12-28
Marco Polo: One Hundred EyesActie, Short20157.92015-12-26
All The President's MenBiografie, Drama19768.02015-12-23
InceptionMysterie, Sci-Fi20108.82015-12-23
Space JamAnimatie, Komedie19966.32015-12-23
Tinker Bell: Het Geheim van de VleugelsAnimatie, Familiefilm20127.22015-12-23
DreamWorks: Prettige Feestdagen vanuit Madagascar (1 seizoen)Animatie, Kinderfilm200502015-12-22
Fireplace 4K: Birchwood Editon-201502015-12-22
Fireplace 4K: Classic-201502015-12-22
Making a Murderer (1 seizoen)Documentaire, Misdaad20158.72015-12-18
Mike Epps: Don't Take it PersonalCabaret20154.42015-12-18
Helix (2 seizoenen)Sci-Fi, Thriller20146.92015-12-16
Pirate's PassageAnimatie, Fantasie20158.32015-12-16
The Client List (2 seizoenen)Drama20126.72015-12-16
The Propaganda GameDocumentaire, Historie20157.12015-12-16
This Was TomorrowDocumentaire, Muziek20155.82015-12-16
The Ridiculous 6Komedie, Western20155.82015-12-11
Trailer Park Boys: Drunk, High and UnemployedKomedie, Misdaad20157.22015-12-11
Back to the FutureAvontuur, Sci-Fi19858.52015-12-10
Back to the Future Part IIAvontuur, Sci-Fi19897.82015-12-10
Beltracchi: The Art of ForgeryDocumentaire, Biografie20147.22015-12-10
Blue CollarMisdaad, Drama19787.62015-12-10
Bring it on: All or NothingKomedie, Sport20065.72015-12-10
Jesus Christ SuperstarDrama, Musical19737.32015-12-10
Let’s Go to PrisonKomedie20066.02015-12-10
The CarActie, Horror19776.02015-12-10
The Perfect ManKomedie20055.52015-12-10
Baby MamaKomedie20086.02015-12-09
Bring it on: Fight to the FinishKomedie, Sport20095.32015-12-09
Bring it on: In it to Win itKomedie, Sport20075.32015-12-09
Child's Play 2Horror19905.72015-12-09
Child's Play 3Horror19914.92015-12-09
Post GradKomedie20095.32015-12-09
The French ConnectionActie, Misdaad19717.82015-12-09
Toscaanse BruiloftKomedie, Romantiek20145.22015-12-06
Verliefd op IbizaKomedie, Romantiek20134.82015-12-06
A Very Murray ChristmasKomedie20157.72015-12-04
BunksFamiliefilm20136.22015-12-01
I'm Brent MorinCabaret20156.72015-12-01
Lego DC Comics: Batman Be-LeagueredAnimatie, Actie20147.02015-12-01
Ramona and BeezusAvontuur, Familiefilm20106.72015-12-01
The ChosenHorror, Thriller20153.62015-12-01
The Driver (1 seizoen)Misdaad, Drama20147.02015-12-01
Tree Fu Tom (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20125.92015-12-01
Best of EnemiesDocumentaire, Historie20157.72015-11-29
The Paradise (2 seizoenen)Drama20127.82015-11-28
Jessica Jones (1 seizoen)Actie, Misdaad20158.42015-11-20
Naomi and Ely's No Kiss ListKomedie20155.92015-11-20
River (1 seizoen)Misdaad, Drama20158.22015-11-18
I’m Still HereKomedie, Muziek20106.22015-11-17
Square GrouperDocumentaire20116.32015-11-17
SurfwiseDocumentaire, Sport20077.32015-11-17
Call Me LuckyDocumentaire, Biografie20157.72015-11-13
Office SpaceKomedie19997.82015-11-13
Revenge of the NerdsKomedie19846.62015-11-13
Romancing the StoneActie, Avontuur19846.92015-11-13
The CaptainsDocumentaire20117.02015-11-13
W/ Bob & David (1 seizoen)Komedie20157.62015-11-13
Chaos on the BridgeDocumentaire, Short20147.32015-11-12
Chain ReactionActie, Sci-Fi19965.52015-11-11
Water for ElephantsDrama, Romantiek20116.92015-11-09
My Little Pony: Equestria GirlsAnimatie, Kinderfilm20136.12015-11-05
Awake: The Life of YoganandaDocumentaire, Biografie20147.32015-11-02
Chasing MavericksBiografie, Sport20127.22015-11-02
Don't Stop Believin': Everyman's JourneyDocumentaire, Muziek20126.92015-11-02
End of WatchMisdaad, Thriller20127.72015-11-02
FlypaperKomedie20116.42015-11-02
LEGO: ElvesAnimatie, Kinderfilm201502015-11-02
LEGO: Friends (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20146.92015-11-02
MoordwijvenKomedie20075.72015-11-02
RushActie, Biografie20138.22015-11-02
SchemerDrama20106.42015-11-02
Side EffectsMisdaad, Thriller20137.12015-11-02
SlingShotDocumentaire, Biografie20148.32015-11-02
SnitchActie, Drama20136.52015-11-02
So UndercoverKomedie20124.92015-11-02
The Frozen GroundBiografie, Misdaad20136.42015-11-02
The HostAvontuur, Sci-Fi20135.92015-11-02
The Place Beyond the PinesMisdaad, Drama20127.32015-11-02
The ThreadDocumentaire, Nieuws20156.42015-11-02
TwinstersDocumentaire, Biografie20157.72015-11-02
Zwart WaterHorror20105.62015-11-02
Huntik: Secrets and Seekers (2 seizoenen)Animatie, Avontuur20098.02015-10-31
Manson Family VacationKomedie20155.52015-10-27
Haakon HaakonsenAvnotuur, Familiefilm19906.62015-10-26
Hemlock Grove (3 seizoenen)Horror, Mysterie20137.32015-10-23
Back in TimeDocumentaire, Historie20156.62015-10-22
ResultsKomedie20155.62015-10-22
Arthur ChristmasAnimatie, Komedie20117.12015-10-21
Richie Ritch (2 seizoenen)Komedie20154.12015-10-20
Kring (aka Circle)Drama, Horror20155.82015-10-17
Anthony Jeselnik: Thoughts and PrayersCabaret20157.72015-10-16
Beasts of no NationDrama, Oorlog20157.82015-10-16
Some Assembly Required (2 seizoenen)Komedie, Kinderserie20144.72015-10-16
First Comes LoveDocumentaire20136.32015-10-15
The GuvnorsThriller20145.72015-10-15
Conni (1 seizoen)Animatie, Kinderserie201202015-10-14
Pentatonix: On My Way HomeDocumentaire, Muziek20158.02015-10-14
Wakfu (1 seizoen)Animatie, Avontuur201402015-10-14
Sien van Sellingen (2 seizoenen)Kinderserie20127.52015-10-09
Winter on Fire: Ukraine’s Fight for FreedomDocumentaire20158.42015-10-09
Skins (7 seizoenen)Drama20108.22015-10-07
Het Speelplein: De Grote Vakantie (aka Recess: School's Out)Animatie, Familiefilm20016.52015-10-05
Freaks and Geeks (1 seizoen)Komedie, Drama19998.92015-10-04
Road to PerditionMisdaad, Thriller20027.72015-10-04
Anjelah Johnson: Not FancyCabaret20155.92015-10-02
Coming to AmericaKomedie19886.92015-10-02
Finders KeepersDocumentaire20157.22015-10-02
LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu (3 seizoenen)Animatie, Kinderserie20126.82015-10-02
The NightmareDocumentaire20155.92015-10-02
Bomb Girls (2 seizoenen)Drama, Oorlog20127.92015-10-01
Coach CarterDrama20057.22015-10-01
In Your EyesRomantiek, Sci-Fi20147.22015-10-01
Sinatra: All or Nothing at All (1 seizoen)Documentaire, Muziek20158.02015-10-01
Tell Spring Not To Come This YearDocumentaire, Oorlog20157.02015-10-01
Upstream ColorDrama, Sci-Fi20136.82015-10-01
StolenActie20125.52015-09-27
IrisDocumentaire, Biografie20146.62015-09-25
The Daughter of DawnWestern19206.22015-09-25
Bad NightKomedie20154.82015-09-24
Honden HotelKomedie, Familiefilm20095.42015-09-23
Monsters. Vs AliensAnimatie, Avontuur20096.62015-09-23
Kung Fu KillerActie20146.52015-09-22
My Little Pony: A Very Minty ChristmasAnimatie, Kinderfilm20055.52015-09-22
My Little Pony: The Runaway RainbowAnimatie, Kinderfilm20066.72015-09-22
Princess EllaFamiliefilm20046.32015-09-22
SMOSH: The MovieActie, Komedie20154.72015-09-22
The Lizzie McGuire MovieFamiliefilm20035.42015-09-21
Gossip Girl (6 seizoenen)Drama, Romantiek20077.42015-09-18
Keith Richards: Under the InfluenceDocumentaire, Muziek20157.32015-09-18
The Water HorseAvontuur, Familiefilm20076.52015-09-18
CluelessKomedie19956.82015-09-17
Bella VitaDocumentaire, Biografie20138.12015-09-16
Good Luck ChuckKomedie, Romantiek20075.62015-09-16
Terminator 3: Rise of the MachinesActie, Sci-Fi20036.42015-09-16
Canimals (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20117.82015-09-15
Cowspiracy: The Sustainability SecretDocumentaire, Komedie20148.52015-09-15
Rubble KingsDocumentaire20106.82015-09-15
Transformers Prime (3 seizoenen)Animatie, Kinderserie20107.72015-09-15
Jake and the Never Land Pirates (3 seizoenen)Animatie, Kinderserie20115.52015-09-14
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyAvontuur, Sci-Fi20056.82015-09-14
Gravity Falls (1 seizoen)Animatie, Komedie20128.92015-09-13
My Fake FianceKomedie20096.52015-09-13
The Birth of Big AirDocumentaire, Sport20107.32015-09-13
Under the Tuscan SunKomedie20036.72015-09-13
House M.D. (8 seizoenen)Drama, Mysterie20128.82015-09-09
The Chronicles of Narnia: The voyage of the Dawn TreaderAvontuur, Fantasie20106.32015-09-09
6 YearsDrama, Romantiek20155.62015-09-08
ValkyrieThriller, Oorlog20087.12015-09-08
De Dolle Tweeling (aka Hanni & Nanni)Familiefilm20105.02015-09-03
Pound Puppies (2 seizoenen)Animatie, Kinderserie20106.32015-09-02
Super 4 (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20148.22015-09-02
Aliens on the Moon: The truth exposedDocumentaire20143.82015-09-01
Capital CDocumentaire20147.72015-09-01
Empresses in the Palace (aka Zhen Huan Zhuan) (1 seizoen)Drama, Historie20118.32015-09-01
ExpelledKomedie20145.02015-09-01
GonchiDocumentaire, Sport20157.82015-09-01
Hot Wheels: The Skills to ThrillAnimatie, Kinderfilm20145.02015-09-01
Kung Fu ElliotDocumentaire20156.62015-09-01
Living on One DollarDocumentaire, Drama20137.72015-09-01
LUVMisdaad, Drama20125.82015-09-01
Mouk (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20117.12015-09-01
Pelican DreamsDocumentaire20146.92015-09-01
Pokemon: Indigo League (2 seizoenen)Anime, Actie19987.42015-09-01
SilencedDocumentaire, Drama20148.02015-09-01
Suckers (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20106.12015-09-01
Team Hot Wheels: de Epische RaceAnimatie, Kinderfilm20145.02015-09-01
The Fluffy MovieCabaret20147.02015-09-01
The Reconstruction of William ZeroDrama20155.22015-09-01
The Search for General TsoDocumentaire, Historie20157.02015-09-01
Timmy Time (2 seizoenen)Animatie, Kinderserie20117.22015-09-01
Timmy Time: Christmas SurpriseAnimatie, Kinderfilm20117.22015-09-01
Timmy Time: Seaside RescueAnimatie, Kinderfilm20117.22015-09-01
Zeitgeist: AddendumDocumentaire, Historie20088.32015-09-01
Zeitgeist: Moving ForwardDocumentaire, Historie20118.22015-09-01
To Kill a MockingbirdDrama19628.42015-08-25
Assepoester (aka Cinderella)Animatie, Familiefilm19507.32015-08-24
Daddy Day CareKomedie20035.52015-08-19
LEGO: CityAnimatie, Kinderfilm20115.52015-08-17
LEGO Ninjago: King of ShadowsAnimatie, Kinderfilm20117.42015-08-15
LEGO Ninjago: Way of the NinjaAnimatie, Kinderfilm20117.42015-08-15
Demetri Martin: Live (At the Time)Cabaret20157.42015-08-14
Hot Lead and Cold FeatWestern, Familiefilm19786.02015-08-10
I am. Shimon PeresDocumentaire, Biografie20147.12015-08-09
The Motivation 2.0: Real American Skater: The Chris Cole StoryDocumentaire, Sport20157.52015-08-07
Homeward Bound: The Incredible JourneyAvontuur, Familiefilm19936.92015-08-03
1 Chance 2 DanceDrama20145.02015-08-01
A 2nd ChanceDrama20115.22015-08-01
Bernard (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20066.62015-08-01
Dance-OffKomedie20145.52015-08-01
How I Met Your Mother (9 seizoenen)Komedie20148.42015-08-01
Kids for CashDocumentaire, Misdaad20137.12015-08-01
My Little Pony: Dancing in de CloudsAnimatie, Kinderfilm20047.12015-08-01
My Little Pony: Friends are Never Far AwayAnimatie, Kinderfilm20066.92015-08-01
Pants on FireKomedie20145.72015-08-01
The Adventures of Chuck & Friends (2 seizoenen)Animatie, Kinderserie20106.02015-08-01
The Kill TeamDocumentaire20137.02015-08-01
Whitey: USA v. James J. BulgerDocumentaire, Biografie20146.82015-08-01
Staten Island SummerKomedie20155.62015-07-31
Wet Hot American Summer: First Day (1 seizoen)Komedie20158.02015-07-31
Grote verhaal van Winnie de Poeh (aka The Many Adventures of Winnie the Pooh)Animatie, Familiefilm19777.62015-07-27
ABCs of Death 2Horror20145.52015-07-24
Drinking BuddiesKomedie20136.12015-07-21
Grown Ups 2Komedie20135.42015-07-21
The True CostDocumentaire, Biografie20157.02015-07-17
TigDocumentaire, Biografie20156.62015-07-17
H2O: Mermaids Avonturen (2 seizoenen)Animatie, Kinderserie20157.22015-07-16
A Year in ChampagneDocumentaire20146.62015-07-15
Anger ManagementKomedie20036.22015-07-15
CreepHorror20146.22015-07-14
Chris Tucker LiveCabaret20156.42015-07-10
Hjordis (1 seizoen)Komedie20157.42015-07-08
Knights of Sidonia (2 seizoenen)Anime, Sci-Fi20148.02015-07-03
The Green PrinceDocumentaire20147.02015-07-02
An Honest LiarDocumentaire, Biografie20147.72015-07-01
Plot for PeaceDocumentaire, Historie20136.82015-07-01
Big Star: Nothing Can Hurt MeDocumentaire, Muziek20127.12015-06-30
Ralphie May: Imperfectly YoursCabaret201302015-06-30
Keeping the FaithKomedie, Romantiek20006.52015-06-29
What Happened, Miss Simone?Documentaire, Muziek20157.72015-06-26
AdvantageousFamiliefilm, Sci-Fi20155.92015-06-23
Some Assembly RequiredKomedie20146.72015-06-20
Rita (3 seizoenen)Komedie, Drama20137.62015-06-15
Austin to BostonDocumentaire, Muziek20147.72015-06-12
On the RoadAvontuur, Drama20126.12015-06-07
Wet Hot American SummerKomedie20016.72015-06-05
DeliveryDocumentaire, Komedie20146.82015-06-02
Casper en Emma (1 seizoen)Kinderserie20136.72015-06-01
De Kleine Rode Tractor (aka (Little Red Tractor)Animatie, Kinderserie20045.82015-06-01
DeeperDocumentaire, Sport20108.12015-06-01
Fifi en haar bloemenvriendjes (1 seizoen)Kinderserie20056.52015-06-01
FurtherDocumentaire, Sport20127.92015-06-01
HigherDocumentaire, Sport20148.32015-06-01
JessieKomedie, Familiefilm20116.02015-06-01
Pieter Konijn (aka (Peter Rabbit) (3 seizoenen)Animatie, Kinderserie20143.32015-06-01
Plan B: TrueDocumentaire, Sport20147.22015-06-01
Puppy Patrol (1 seizoen)Kinderserie20087.02015-06-01
Space Racers (1 seizoen)Animatie, Familieserie20147.92015-06-01
Hot Girls WantedDocumentaire20156.12015-05-29
300Actie, Oorlog20067.82015-05-27
South Park: Bigger, Longer and UncutAnimatie, Komedie19997.82015-05-27
Jen Kirkman: I'm Gonna Die Alone (And I Feel Fine)Cabaret20156.92015-05-22
Meet the MormonsDocumentaire20147.42015-05-22
The Other One: The Long, Strange Trip of Bob WeirDocumentaire, Muziek20147.22015-05-22
Battle: Los AngelesActie, Sci-Fi20115.82015-05-20
HannaAvontuur, Thriller20116.82015-05-20
De Schippers Van De KameleonFamiliefilm20036.12015-05-16
Snuf de Hond en de Jacht op Vliegende VolckertFamiliefilm20086.12015-05-16
Snuf de Hond in OorlogstijdFamiliefilm20085.82015-05-16
Dawg FightDocumentaire20157.82015-05-15
The Returned (seizoen 1)Drama, Horror20157.32015-05-12
Russel Rage (aka Russell Madness)Familiefilm20154.42015-05-10
Little Hope Was ArsonDocumentaire, Misdaad20137.92015-05-06
GusFamiliefilm, Komedie19765.82015-05-04
The Hunger GamesAvontuur, Sci-Fi20127.32015-05-01
Soul SurferBiografie, Sport20117.12015-04-30
The Comedians of ComedyDocumentaire20057.52015-04-24
Chris D'Elia: IncorrigibleCabaret20156.52015-04-17
Pompidou (1 seizoen)Komedie20154.22015-04-16
Love MeDocumentaire20147.22015-04-15
Super High MeDocumentaire20076.22015-04-15
Video Game High School (3 seizoenen)Romantiek, Sci-Fi20137.72015-04-13
October 1Drama20147.52015-04-10
Derek (2 seizoenen +- special)Komedie, Drama20148.22015-04-03
Anatomy of a Love SeenDrama, Romantiek20145.12015-04-01
Bates Motel (2 seizoenen)Mysterie, Thriller20138.22015-04-01
FrozenDrama, Thriller20106.22015-04-01
Atari: Game OverDocumentaire20147.42015-03-31
Residue (1 seizoen)Sci-Fi20156.82015-03-31
Swearnet: The MovieKomedie20146.02015-03-31
Freek de Jonge: Circus KribbeCabaret201302015-03-26
SafeThriller20126.52015-03-24
Goosebumps (aka Kippenvel) (1 seizoen)Kinderserie, Horror19957.82015-03-19
Life ItselfDocumentaire, Biografie20148.02015-03-19
Real SteelActie, Sci-Fi20117.12015-03-19
The Magic School Bus (1 seizoen)Animatie, Kinderserie19948.02015-03-19
Fat, Sick & Nearly Dead 2Documentaire20146.22015-03-18
My Babysitter's a VampireAvontuur, Komedie20106.42015-03-15
My Babysitter's a Vampire (Ma babysitter est un vampire) (2 seizoenen)Avontuur, Komedie20117.22015-03-15
ResistanceDocumentaire, Historie20156.92015-03-15
Tinker Bell: de Verloren Schat (aka Tinker Bell and the Lost Treasure)Animatie, Familiefilm20096.72015-03-09
Aziz Ansari Live at Madison Square GardenCabaret20156.62015-03-06
My Own ManDocumentaire, Komedie20146.52015-03-06
Madagascar: Escape 2 AfricaAnimatie, Familiefilm20086.72015-03-05
WarriorDrama, Sport20118.22015-03-04
The Culture HighDocumentaire, Nieuws20148.42015-03-01
MVP: Most Valuable PrimateKomedie, Sport20003.72015-02-28
Ralphie May: UnrulyCabaret20154.62015-02-27
VesselDocumentaire, Biografie20146.52015-02-27
Dreamworks: Kung Fu Panda Awesome Secrets (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20086.92015-02-22
Dreamworks: Spookverhalen (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20126.42015-02-22
Dreamworks: Holiday Classics (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20116.52015-02-21
Dreamworks: How to Train Your Dragon Legends (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20108.22015-02-21
Dreamworks: Kortverhalen (1 seizoen)Animatie, Kinderserie200602015-02-21
Dreamworks: Shreks Verhalen Verzameling (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20127.02015-02-21
Machine Gun PreacherActie20116.82015-02-19
DefianceDrama20087.22015-02-18
The OvernightersDocumentaire20147.72015-02-18
Tinker, Tailor, Soldier, SpyMysterie, Thriller20117.12015-02-18
Miss MarchKomedie20095.02015-02-11
You Laugh But It's TrueDocumentaire20117.52015-02-06
And the Oscar Goes To...Documentaire20147.62015-02-04
Ghosts of Girlfriends PastKomedie20095.72015-02-04
My Little Pony Equestria Girls: Rainbow RocksAnimatie, Kinderfilm20147.62015-02-02
Sharknado 2: The Second OneHorror20144.42015-02-02
Californication (7 seizoenen)Komedie20148.42015-02-01
Out ColdKomedie20016.32015-02-01
PocahontasAnimatie, Avontuur19956.62015-01-26
Iliza Shlesinger: Freezing HotCabaret20156.82015-01-24
13 Ghosts (aka Thir13en Ghosts)Horror, Mysterie20015.52015-01-21
ClickKomedie20066.42015-01-21
EnoughThriller20025.52015-01-21
Hostel: Part IIHorror20075.42015-01-21
MemoriesAnime, Sci-Fi19957.02015-01-21
RVKomedie20065.52015-01-21
Spider-Man 3Actie, Avontuur20076.22015-01-21
Air Bud 3Komedie20014.52015-01-16
The DukeKomedie19994.82015-01-16
The Lincoln LawyerThriller20117.32015-01-16
17 AgainKomedie, Drama20096.42015-01-15
I Love You, Beth CooperKomedie20095.32015-01-14
JunoDrama20077.62015-01-14
The Secret Life of BeesDrama20087.32015-01-14
PreservationThriller20146.52015-01-09
LFO: The MovieDrama, Sci-Fi20136.42014-12-28
BoJack Horseman Christmas SpecialKomedie20147.22014-12-20
Pee-wee's Playhouse: Christmas SpecialFamiliefilm19888.12014-12-19
Pee-wee's Playhouse (6 seizoenen)Familieserie, Musical19918.02014-12-18
Dragons: Dawn of the Dragon RacersAnimatie, Kinderfilm20147.22014-12-15
The Nanny (3 seizoenen)Komedie19956.82014-12-15
The Returned (aka Les revenants)Drama, Fantasie20128.32014-12-15
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That WayCabaret20148.32014-12-05
Alive Inside: A Story of Music & MemoryDocumentaire20147.62014-12-01
Lilyhammer (3 seizoenen)Komedie20148.12014-11-21
MudbloodsDocumentaire20147.52014-11-20
Kikker & Vriendjes (1 seizoen)Animatie, Kinderserie200802014-11-19
Nijntje & VriendjesKinderserie200502014-11-19
Nijntje Langere VerhalenKinderserie200502014-11-19
Nijntje: Kleuren, cijfers en vormenKinderserie200402014-11-19
Ontdek de wereld met NijntjeKinderserie200702014-11-19
PenelopeKinderserie200602014-11-19
Prinses Lillifee (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20094.52014-11-19
The Backyardigans (2 seizoenen)Kinderserie19987.22014-11-19
Chelsea Peretti: One of the GreatsCabaret20147.12014-11-15
VirungaDocumentaire, Oorlog20148.32014-11-07
A Time to KillMisdaad, Thriller19967.42014-11-02
Big Mommas HouseKomedie20005.02014-11-02
Big Mommas House 2Komedie20064.52014-11-02
Date MovieKomedie20062.72014-11-02
The ClientThriller19946.72014-11-02
The Girl Next DoorKomedie20046.82014-11-02
The NegotiatorThriller19987.32014-11-02
Under SiegeActie19926.42014-11-02
What Happens in VegasKomedie20086.12014-11-02
Burt's BuzzDocumentaire20136.62014-11-01
Neurons to Nirvana: Understanding Psychedelic MedicinesDocumentaire20138.02014-11-01
Happy FeetAnimatie, Familiefilm20066.52014-10-29
Iceman (aka Bing feng: Chong sheng zhi men)Actie, Komedie20144.82014-10-28
E-TeamDocumentaire20147.22014-10-24
The Cabin in the WoodsHorror20117.02014-10-21
Wyatt Cenac: BrooklynCabaret20146.52014-10-21
Fight ChurchDocumentaire, Sport20146.52014-10-15
Video Games: The MovieDocumentaire20146.02014-10-15
Zach Galifianakis: Live at the Purple OnionCabaret20067.42014-10-15
GMO OMGDocumentaire20136.62014-10-14
Chelsea Handler: Uganda Be Kidding MeCabaret20146.92014-10-10
Africa (5 afleveringen)Documentaire, Natuur20139.22014-10-09
50/50Komedie, Drama20117.82014-10-01
Dexter (8 seizoenen)Misdaad, Mysterie20138.82014-10-01
Hello Sister, Goodbye LifeDrama20066.32014-10-01
Jake and the Never Land Pirates (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20115.52014-10-01
Julius Jr. (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20134.52014-10-01
The Bible (1 seizoen)Documentaire, Actie20137.52014-10-01
Kung Fu PandaAnimatie, Avontuur20087.62014-09-30
Airport (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20136.62014-09-29
LooperMisdaad, Sci-Fi20127.52014-09-29
Print the LegendDocumentaire, Biografie20147.22014-09-26
I Am Number FourActie, Sci-Fi20116.12014-09-25
SharknadoHorror20133.32014-09-17
Air BuddiesKinderfilm, Komedie20064.92014-09-15
PopPixie (1 seizoen)Animatie, Kinderserie20116.32014-09-15
17 fillesDrama20116.02014-09-13
Annika Bengtzon: Crime Reporter (1 seizoen)Thriller20126.12014-09-13
Beyond The SteppesDrama20106.72014-09-13
CheriDrama20096.22014-09-13
Crime d'AmourMisdaad, Mysterie20106.52014-09-13
Deadwood (3 seizoenen)Misdaad, Drama20068.72014-09-13
Easy MoneyActie20106.72014-09-13
ImpardonnablesDrama20115.82014-09-13
KaboomKomedie20105.82014-09-13
La ConqueteBiografie20116.32014-09-13
Le MoineThriller20115.82014-09-13
Les Bien-AimesDrama20116.22014-09-13
Life Unexpected (2 seizoenen)Drama20107.62014-09-13
LourdesDrama20096.92014-09-13
Margin CallBiografie, Drama20117.12014-09-13
MeisjeDrama, Romantiek20026.52014-09-13
Millennium 2: De vrouw die met vuur speelde (aka Flickan som lekte med elden)Misdaad, Mysterie20097.12014-09-13
Millennium 3: Gerechtigheid (aka Luftslottet som sprangdes)Misdaad, Thriller20097.32014-09-13
Millennium: Mannen die vrouwen haten (aka Man som hatar kvinnor)Misdaad, Mysterie20097.82014-09-13
My Queen KaroDrama20096.62014-09-13
Rabbit HoleDrama20107.02014-09-13
Rupsje NooitgedachtKinderfilm19936.02014-09-13
Schellebelle 1919Drama20116.32014-09-13
Sprookjes van Andersen (1 seizoen)Familieserie20106.52014-09-13
Sprookjes van Grimm (1 seizoen)Familieserie20046.52014-09-13
The Extra ManKomedie20105.92014-09-13
The Last SongDrama20105.72014-09-13
The September issueDocumentaire20087.02014-09-13
Un Amour de JeunesseDrama20116.52014-09-13
Une Vie De ChatDrama20106.92014-09-13
Wakfu (2 seizoenen)Animatie, Avontuur20088.52014-09-13
Misfits (5 seizoenen)Drama20138.42014-09-12
Jennifer's BodyHorror20095.12014-09-10
Life (1 seizoen)Documentaire20096.62014-09-09
The Boys Are BackDrama20096.92014-09-09
The Usual SuspectsMisdaad, Thriller19958.62014-09-09
Walking TallActie20046.22014-09-09
Power Rangers Super Megaforce (1 seizoenen)Actie20136.42014-09-07
Particle FeverDocumentaire20137.72014-09-03
After Porn EndsDocumentaire20105.82014-09-01
DMT: The Spirit MoleculeDocumentaire20107.42014-09-01
Fat, Sick & Nearly DeadDocumentaire20107.82014-09-01
Middle of NowhereDrama20125.92014-09-01
Sinterklaas en het raadsel van 5 decemberKinderfilm20115.22014-09-01
The SecretDocumentaire20065.62014-09-01
Zeitgeist: The MovieDocumentaire, Historie20078.32014-09-01
Anna Aardbei: Berry Bitty Adventures (3 seizoenen)Animatie, Familieserie20096.32014-08-29
Jeff Jefferies: BARECabaret20147.82014-08-29
Mission BlueDocumentaire, Natuur20148.02014-08-17
Harlock: Space PirateSci-Fi20136.52014-08-01
Nicky DeuceKomedie20136.12014-08-01
The Killing (4 seizoenen)Drama20148.12014-08-01
Spartacus: Blood and Sand (4 seizoenen)Actie, Biografie20138.62014-07-29
House of the Rising SunActie20114.42014-07-22
The Human Centipede 2: Full SequenceHorror20113.92014-07-22
The Perfect HostKomedie20106.82014-07-22
Iceberg Slim: Portrait of a PimpDocumentaire20126.92014-07-16
HijackedActie20123.82014-07-15
Muscle ShoalsDocumentaire20137.62014-07-15
The Great RaidDrama20056.72014-07-15
The Battered Bastards of BaseballDocumentaire20148.12014-07-11
De VerbouwingThriller20126.02014-07-06
The Human CentipedeHorror20094.52014-06-24
Kevin Hart: Let Me ExplainCabaret20136.52014-06-13
The ExpendablesActie, Avontuur20106.52014-06-06
Kickin' It (1 seizoen)Documentaire20087.42014-06-01
Life's a BreezeKomedie20136.02014-06-01
Micha Wertheim: Voor De GrapCabaret20117.72014-06-01
Micha Wertheim: Voor GevorderdenCabaret20067.72014-06-01
ShrekKinderfilm20017.92014-06-01
The TerminatorActie, Sci-Fi19848.12014-06-01
Thor: De Legende van WalhallaKinderfilm20115.12014-06-01
Trailer Park Boys Live In F**kin' DublinKomedie, Misdaad20146.32014-06-01
Trailer Park Boys: Say Goodnight to the Bad GuysKomedie, Misdaad20108.32014-06-01
City of EmberFamiliefilm20086.52014-05-25
Unhung HeroDocumentaire20135.62014-05-25
PandorumHorror20096.82014-05-22
Vegas BabyAvontuur, Komedie20064.72014-05-22
Baas in eigen bosKinderfilm20066.22014-05-20
Shark TaleAnimatie, Avontuur20046.02014-05-01
The Haunting in ConnecticutHorror20095.92014-05-01
KumareDocumentaire20117.52014-04-29
Revenge of the Electric CarDocumentaire20117.02014-04-29
Surviving Hitler: A Love StoryDocumentaire20117.42014-04-29
The Weather UndergroundDocumentaire20027.62014-04-29
Forks Over Knives Presents: The Engine 2 Kitchen RescueDocumentaire20116.72014-04-15
Miss RepresentationDocumentaire20117.72014-04-15
De Dolle Tweeling 2 (aka Hanni & Nanni 2)Familiefilm20125.42014-04-01
Mortified NationDocumentaire20137.82014-04-01
Bee MovieKinderfilm20076.22014-03-23
CrashDrama20057.92014-03-20
Client 9Documentaire20107.42014-03-18
Ferris Bueller's Day OffKomedie19867.92014-03-03
The HappeningSci-Fi20085.12014-03-02
Breaking Bad (5 seizoenen)Misdaad, Drama20089.52014-03-01
The ScapegoatDrama20127.22014-03-01
Transformers Prime Beast Hunters: Predacons RisingKinderfilm20137.32014-03-01
Flushed AwayFamiliefilm20066.72014-02-15
MadagascarAnimatie, Familiefilm20056.92014-02-15
Shrek 2Familiefilm20047.32014-02-15
Shrek de DerdeFamiliefilm20076.02014-02-15
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitFamiliefilm20057.62014-02-15
The MotivationDocumentaire, Sport20136.92014-02-11
The Fabulous Ice AgeDocumentaire20136.62014-02-03
Little Brother, Big TroubleKinderfilm20125.92014-02-01
Rescue DawnAvontuur, Biografie20067.32014-02-01
Beyblade: Metal Fusion (51 afleveringen)Kinderserie20095.42014-01-31
MittDocumentaire20147.02014-01-24
The SquareDocumentaire20148.22014-01-17
Blue Mountain State (3 seizoenen)Komedie20108.42014-01-01
Bo Burnham: What.Cabaret20138.32013-12-16
Fireplace for Your Home-201002013-12-12
The Short GameDocumentaire, Sport20137.52013-12-12
Power Rangers: Megaforce: The Robo Before ChristmasActie20135.72013-12-08
The GrinchFamiliefilm20005.92013-12-03
Marc-Marie Huijbregts: Marc-Marie PuntCabaret201202013-12-01
A Russel Peters ChristmasCabaret20113.72013-11-17
Being Elmo: A Puppeteer's JourneyDocumentaire20117.72013-11-11
La prima cosa bellaKomedie, Drama20107.12013-11-11
Aziz Ansari: Buried AliveCabaret20137.32013-11-03
Kingdom of HeavenActie20057.22013-11-01
Troetelbeertjes: Eerlijkheidsbeertje smaaktAnimatie, Kinderfilm20106.02013-11-01
Troetelbeertjes: Het geschenkfeestAnimatie, Kinderfilm201002013-11-01
Troetelbeertjes: Hoogte- en dieptepuntenAnimatie, Kinderfilm20086.02013-11-01
Troetelbeertjes: Oopsy doet het!Animatie, Kinderfilm200702013-11-01
Troetelbeertjes: Welkom in troetelland (1 seizoen)Animatie, Kinderserie201202013-11-01
Power Rangers: Megaforce: Raising SpiritsActie20135.82013-10-28
Why Did I Get Married Too?Komedie, Drama20104.42013-10-28
Marc Maron: Thinky PainCabaret20137.62013-10-21
Winx Club (5 seizoenen)Animatie, Kinderserie20045.32013-10-17
Winx Club: Magisch avontuurAnimatie, Kinderfilm201002013-10-17
Russell Peters vs. the WorldCabaret20135.72013-10-14
Russell Peters: NotoriousCabaret20137.02013-10-14
Arrested Development (4 seizoenen)Komedie20139.02013-09-30
Big Bad Beetleborgs (2 seizoenen)Actie, Avontuur19976.62013-09-30
Breakout Kings (2 seizoenen)Misdaad, Thriller20117.32013-09-30
Doug Stanhope: Beer Hall PutschCabaret20137.62013-09-30
Frozen Planet (6 afleveringen)Documentaire, Natuur20119.02013-09-30
H2O: Just Add Water (3 seizoenen)Drama, Fantasie20067.22013-09-30
The 4400 (4 seizoenen)Drama, Sci-Fi20047.42013-09-30
The Blue Planet: A Natural History of... (1 seizoen)Documentaire, Natuur20019.02013-09-30
ColombianaActie, Misdaad20116.42013-09-23
Mighty Morphin Alien Rangers (1 seizoenen)Actie, Avontuur19966.32013-09-23
Mighty Morphin Power Rangers (4 seizoenen)Actie, Avontuur19936.32013-09-23
Ninja Turtles: The Next Mutation (1 seizoen)Actie, Avontuur19974.52013-09-23
Oscar's Oasis (20 afleveringen)Animatie, Avontuur20118.02013-09-23
Planet Earth: The Complete Collection (1 seizoen)Documentaire, Natuur20069.52013-09-23
Power Rangers Dino Thunder (1 seizoen)Actie, Avontuur20046.22013-09-23
Power Rangers in Space (1 seizoen)Actie, Avontuur19987.22013-09-23
Power Rangers Jungle Fury (1 seizoen)Actie, Avontuur20085.72013-09-23
Power Rangers Lightspeed Rescue (1 seizoen)Actie, Avontuur20006.42013-09-23
Power Rangers Lost Galaxy (1 seizoen)Actie, Avontuur19996.82013-09-23
Power Rangers Mystic Force (1 seizoen)Actie, Avontuur20066.02013-09-23
Power Rangers Ninja Storm (1 seizoen)Actie, Avontuur20035.92013-09-23
Power Rangers Operation Overdrive (1 seizoen)Actie, Avontuur20075.22013-09-23
Power Rangers RPM (1 seizoen)Actie, Avontuur20096.32013-09-23
Power Rangers S.P.D. (1 seizoen)Actie, Avontuur20056.22013-09-23
Power Rangers Time Force (1 seizoen)Actie, Avontuur20016.82013-09-23
Power Rangers Turbo (1 seizoen)Actie, Avontuur19975.92013-09-23
Power Rangers Wild Force (1 seizoen)Actie, Avontuur20026.22013-09-23
Power Rangers Zeo (1 seizoen)Actie, Komedie19966.62013-09-23
Prison Break (4 seizoenen)Actie, Misdaad20058.52013-09-23
Spirit: hengst van het woeste westen (aka Spirit: Stallion of the Cimarron)Animatie, Familiefilm20027.02013-09-23
Terra Nova (1 seizoenen)Avontuur, Mysterie20116.82013-09-23
The Unit (4 seizoenen)Actie, Thriller20068.12013-09-23
V.R. Troopers (2 seizoenen)Avontuur, Sci-Fi19945.72013-09-23
Zig & Sharko (1 seizoen)Animatie, Actie20106.72013-09-23
Anna Aardbei: oost west, thuis bestAnimatie, Familiefilm200302013-09-16
Anna Aardbei: The Sweet Dreams MovieAnimatie, Familiefilm20065.42013-09-16
Beauty & the BriefcaseKomedie, Romantiek20105.52013-09-16
BlitzMisdaad, Thriller20116.22013-09-16
ChaosActie, Misdaad20056.52013-09-16
De EetclubDrama, Thriller20105.12013-09-16
Forks over KnivesDocumentaire20117.72013-09-16
Hope FloatsDrama, Romantiek19985.92013-09-16
Iliza Shlesinger: War PaintCabaret20136.82013-09-16
Indie Game: The MovieDocumentaire20127.72013-09-16
Jackass: The MovieDocumentaire, Komedie20026.62013-09-16
Kathleen Madigan: Madigan AgainCabaret20137.02013-09-16
Lilly the Witch: The Dragon and the Magic BookKomedie, Familiefilm20095.22013-09-16
Lilly the Witch: The Journey to MandolanKomedie, Familiefilm20114.72013-09-16
Lion of OzFamiliefilm, Musical20005.82013-09-16
Mac & Devin Go to High SchoolKomedie20124.62013-09-16
Masha en de Beer Deel 1Animatie, Avontuur20098.12013-09-16
Mike Birbiglia: My Girlfriend's BoyfriendCabaret20138.02013-09-16
My Little Pony: Twinkle Wish AdventureAnimatie, Kinderfilm20095.62013-09-16
Over the HedgeAnimatie, Avontuur20066.82013-09-16
Power Rangers Samurai: Christmas TogetherActie, Avontuur20116.22013-09-16
Power Rangers Samurai: Clash of the Red RangersActie, Avontuur20117.42013-09-16
Power Rangers Samurai: Party Monsters (Halloween Special)Actie, Avontuur20114.12013-09-16
Power Rangers Samurai: Stuck on ChristmasActie, Avontuur20125.72013-09-16
Power Rangers Samurai: Trickster TreatActie, Avontuur20124.42013-09-16
Radio RebelKinderfilm20126.42013-09-16
ReincarnatedDocumentaire20126.22013-09-16
Revenge of the BridesmaidsKomedie20106.12013-09-16
Spirit: Stallion of the CimarronAnimatie, Kinderfilm20026.92013-09-16
The MechanicActie, Misdaad20116.62013-09-16
The ProposalKomedie, Romantiek20096.72013-09-16
The ReaderDrama, Romantiek20087.62013-09-16
The Shawshank RedemptionMisdaad, Drama19949.32013-09-16

 

 

….. en nog veel meer

Naast de Netflix tips, schrijven we ook recensies over films/series, achtergrondverhalen, behandelen we het laatste Netflix nieuws, maken we kenbaar welke films en series wanneer van Netflix gaan verdwijnen en maken we jullie warm voor titels die binnenkort op de streamingsdienst komen op onze pagina Binnenkort op Netflix.

Maar ook titels die wat ons betreft écht in het Netflix aanbod zouden moeten staan, geven we soms aandacht. Zo heb je altijd iets te kijken. En heb je soms een reden om je huis uit te gaan 😉

Onze Netflix NL aanbod tabel wordt trouwens elke dag bijgewerkt. Je kan hem hieronder vinden. De lijst is te sorteren op Netflix titel, filmgenre (wij vullen de genres naar eigen inzicht aan), jaar, cijfer of datum van toevoeging. Of je tikt wat je zoekt in de zoekfunctie.

Vergeet ook zeker niet onze Facebookpagina te liken en je onderaan de pagina in te schrijven voor onze nieuwsbrief. Zo blijf je altijd op de hoogte van alles wat met Netflix te maken heeft. Veel kijkplezier!

Netflix aanbod Nederland films en series tips Netflix NL kijken

Wij Kijken Netflix is the only website you need to follow if you are a Netflix lover in The Netherlands. You are crazy if you don’t do it.

Als onze geliefde Benedict Cumberbatch al zegt dat Wij Kijken Netflix de enige site is die je moet liken/volgen/lezen en dat soort dingen meer als je nooit meer iets wilt missen wat betreft Netflix NL, wie zijn wij dan om hem tegen te spreken!

Dus like onze Facebookpagina. Of abonneer je hieronder op onze wekelijkse nieuwsbrief. Zo mis  je nooit meer iets. Centraal staan onze wekelijkse Netflix Nederland aanbod toevoegingsoverzichten. Maar bij ons vind je ook Netflix recensies, nieuws Netflix, tips, achtergrondverhalen, trailers en nog veel meer.

En als slagroom op de taart lees je hier ook af en toe over titels die ons aanspreken maar jammer genoeg (nog) niet op Netflix NL staan. Zo heb je altijd iets te kijken. Veel kijk- en leesplezier!

Treedt toe tot de +900 geluksvogels die updates ontvangen over Netflix tips


Delen is leukShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someonePrint this page